Stamboom Klavers » Sjoerd Eleveld (1933-1995)

Persoonlijke gegevens Sjoerd Eleveld 


Gezin van Sjoerd Eleveld

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Sjoerd Eleveld?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Sjoerd Eleveld

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Sjoerd Eleveld

Sjoerd de Vries
± 1876-????
Sijke Spoelstra
± 1877-????

Sjoerd Eleveld
1933-1995


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 9 januari 1933 lag tussen 4,0 °C en 8,8 °C en was gemiddeld 6,9 °C. Er was 2,0 mm neerslag gedurende 2,6 uur. Er was 4,6 uur zonneschijn (57%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1933: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,2 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Michael Caine, Brits acteur
    • 18 juni » Opening van het Stade Félix Bollaert in Lens, Frankrijk.
    • 30 juni » Een massale demonstratie in Antwerpen tegen oorlog en fascisme.
    • 25 augustus » Wielrenner Jan van Hout rijdt op de baan van Roermond een nieuw werelduurrecord.
    • 10 september » Opening van de Waaslandtunnel, de oudste voertuigentunnel onder de Schelde in Antwerpen, bijgewoond door koning Albert I en koningin Elisabeth.
    • 5 december » Einde van de drooglegging in de Verenigde Staten.
  • De temperatuur op 26 september 1995 lag tussen 10,7 °C en 16,1 °C en was gemiddeld 13,4 °C. Er was 24,4 mm neerslag gedurende 13,8 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1995: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,4 miljoen inwoners.
    • 29 maart » Guus Hiddink behaalt zijn eerste overwinning als bondscoach van het Nederlands voetbalelftal. In Rotterdam wordt Malta met 4-0 verslagen in de EK-kwalificatiereeks. Aanvaller Bryan Roy speelt zijn 32ste en laatste duel voor Oranje.
    • 14 mei » AFC Ajax wordt met een record van 32 wedstrijden zonder nederlaag kampioen van Nederland.
    • 21 mei » De blokkade van Kikwit is opgeheven. De Zaïrese stad werd bijna twee weken geleden van de buitenwereld afgesloten, omdat in het ziekenhuis tientallen mensen aan het gevreesde ebolavirus waren overleden.
    • 6 juni » De Bosnische Serviërs laten 108 gegijzelde blauwhelmen vrij. Een groep van 58 VN-soldaten wordt in de loop van de dag per bus naar Zvornik aan de grens met Servië gebracht.
    • 6 september » Het Nederlands voetbalelftal blijft in de race voor plaatsing voor Euro 1996. "Oranje" verslaat Wit-Rusland in Rotterdam met 1-0 door een doelpunt van Youri Mulder.
    • 3 oktober » Na een maandenlang proces wordt sport- en filmster O.J. Simpson door de jury onschuldig bevonden.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Eleveld

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Eleveld.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Eleveld.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Eleveld (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I224225.php : benaderd 12 maart 2026), "Sjoerd Eleveld (1933-1995)".