Stamboom Klavers » Gerrit Lucas Wiggerink (1914-2007)

Persoonlijke gegevens Gerrit Lucas Wiggerink 


Gezin van Gerrit Lucas Wiggerink

Hij is getrouwd met Aafke Bierman.

Zij zijn getrouwd op 10 april 1941 te Groningen, hij was toen 27 jaar oud.Bron 3


Notities over Gerrit Lucas Wiggerink

Beroep: 1941 chemicus.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerrit Lucas Wiggerink?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerrit Lucas Wiggerink

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerrit Lucas Wiggerink

Geesje Smit
1836-1917
Lubertus Rons
± 1852-????
Jantje Mulder
± 1853-????
Jan Wiggerink
1869-1937
Jantina Rons
1875-1948

Gerrit Lucas Wiggerink
1914-2007

1941

Aafke Bierman
1914-2001


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 5 februari 1914 lag tussen -1,2 °C en 8,8 °C en was gemiddeld 2,4 °C. Er was 6,4 uur zonneschijn (69%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
    • 15 juni » In Durrës (Albanië) sneuvelt de Nederlandse majoor Lodewijk Thomson tijdens een vredesmissie.
    • 23 juni » Mexicaanse Revolutie: Inname van Zacatecas door de rebellen van Pancho Villa.
    • 3 september » Kardinaal Giacomo della Chiesa wordt gekozen tot Paus Benedictus XV.
    • 18 oktober » De Slag om de IJzer gaat van start. Franse, maar vooral Belgische, soldaten verdedigen de Noordelijke frontlinie in de Westhoek.
    • 31 oktober » Het Duitse 16e Beierse reserve infanterieregiment, waarbij Adolf Hitler, verovert Geluveld in de Eerste Slag om Ieper
    • 10 november » De Duitsers bezetten Diksmuide tijdens de Slag om de IJzer in de Eerste Wereldoorlog.
  • De temperatuur op 10 april 1941 lag tussen -1,5 °C en 8,9 °C en was gemiddeld 3,4 °C. Er was 7,8 uur zonneschijn (58%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1941: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,9 miljoen inwoners.
    • 10 februari » De eerste uitgave van Het Parool verschijnt.
    • 9 maart » Begin van het dagboek van Etty Hillesum.
    • 27 april » Oprichting van het Sloveens Bevrijdingsfront in Ljubljana.
    • 23 oktober » Tweede Wereldoorlog: Georgi Zjoekov neemt de leiding op zich van het Rode Leger en probeert te voorkomen dat Duitse troepen verder Rusland intrekken.
    • 28 november » Eerste van de vier historische ontmoetingen tussen de Mufti van Jeruzalem, Amin al-Hoesseini en Adolf Hitler.
    • 25 december » Hongkong geeft zich over aan Japan.
  • De temperatuur op 4 januari 2007 lag tussen 7,8 °C en 10,2 °C en was gemiddeld 9,5 °C. Er was 2,3 mm neerslag gedurende 3,6 uur. Er was 0,4 uur zonneschijn (5%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2007: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 22 april » Door winst van Ajax en AZ en gelijkspel van PSV hebben de drie clubs nu elk 72 punten, met nog één speelronde te gaan. Nooit eerder deed een dergelijke situatie zich voor.
    • 29 april » De Eredivisie voetbal beleeft een historische ontknoping. AZ, Ajax en PSV staan alle drie gelijk in punten. AZ verliest van Excelsior en PSV wordt kampioen op doelsaldo (5-1 tegen Vitesse), het blijft Ajax uiteindelijk nipt 1 doelpunt voor (0-2 tegen Willem ll).
    • 3 mei » Madeleine McCann verdwijnt spoorloos uit een appartementencomplex in Portugal.
    • 23 mei » AC Milan wint de Champions League met een 2-1 overwinning op Liverpool.
    • 21 december » Estland, Hongarije, Letland, Litouwen, Malta, Polen, Slovenië, Slowakije en Tsjechië horen voortaan bij de Schengenlanden.
    • 26 december » Het grootste vrachtvliegtuig ter wereld, de Antonov An-225, landt op Luchthaven Schiphol.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Wiggerink


De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I221367.php : benaderd 1 maart 2026), "Gerrit Lucas Wiggerink (1914-2007)".