Stamboom Klavers » Roelofje Peeks (± 1896-????)

Persoonlijke gegevens Roelofje Peeks 


Gezin van Roelofje Peeks

Zij is getrouwd met Jan Oosterhof.

Zij zijn getrouwd op 30 april 1919 te Westerbork, Drenthe.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Roelofje Peeks?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Roelofje Peeks

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Roelofje Peeks

Jan Peeks
± 1821-????
Wemeltje Willems
± 1822-????
Roelof Peeks
1851-1918

Roelofje Peeks
± 1896-????

1919

Jan Oosterhof
1892-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. - www.AlleDrenten.nl - aktenummer 6

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 30 april 1919 lag tussen 2,3 °C en 9,8 °C en was gemiddeld 5,7 °C. Er was 9,1 mm neerslag. Er was 1,7 uur zonneschijn (11%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
    • 23 februari » Benito Mussolini richt in Rome zijn fascistische partij op.
    • 21 maart » De Hongaarse Radenrepubliek wordt uitgeroepen (zie Béla Kun).
    • 23 maart » Benito Mussolini richt de fascistische partij op.
    • 7 augustus » Afghanistan wordt onafhankelijk.
    • 14 september » Oprichting van Oostenrijkse voetbalclub Kapfenberger SV.
    • 23 september » Oprichting van de Portugese omnisportvereniging CF Belenenses.

Over de familienaam Peeks

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Peeks.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Peeks.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Peeks (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I220772.php : benaderd 26 februari 2026), "Roelofje Peeks (± 1896-????)".