Stamboom Klavers » Grietje Brinks (1910-)

Persoonlijke gegevens Grietje Brinks 


Gezin van Grietje Brinks

Zij is getrouwd met Jan Snijder.

Zij zijn getrouwd op 27 juni 1936, zij was toen 25 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Grietje Brinks?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Grietje Brinks

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Grietje Brinks

Pieter Brinks
1862-1923
Jan Timmer
1847-????
Derk Brinks
1886-1980

Grietje Brinks
1910-????

1936

Jan Snijder
1906-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. - www.AlleDrenten.nl - aktenummer 48
  2. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 30 augustus 1910 lag tussen 11,1 °C en 18,8 °C en was gemiddeld 14,6 °C. Er was 0,8 mm neerslag. Er was 6,8 uur zonneschijn (49%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
    • 3 maart » In New York wordt de Rockefeller Foundation tot bevordering van de wetenschap opgericht.
    • 11 april » Voetbalclubs Eendracht en NVV Nijmegen fuseren en vormen de Nijmegen Eendracht Combinatie, beter bekend als N.E.C.
    • 29 april » Theodore Roosevelt, op dat moment oud-president van de Verenigde Staten, brengt een bezoek aan Amsterdam.
    • 5 september » De natuurkundige Marie Curie slaagt erin in haar laboratorium in Parijs enkele grammen radium te verkrijgen.
    • 3 december » Demonstratie van de eerste neonlamp, door Georges Claude.
    • 16 december » Henri Coandă maakt de eerste vlucht in een vliegtuig met straalmotor.
  • De temperatuur op 27 juni 1936 lag tussen 10,6 °C en 19,1 °C en was gemiddeld 15,5 °C. Er was 5,7 uur zonneschijn (34%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1936: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,5 miljoen inwoners.
    • 1 maart » De bouw van de Amerikaanse Hooverdam wordt afgerond.
    • 14 maart » Bob Charles, Nieuw-Zeelands golfer
    • 17 juli » Begin van de Spaanse Burgeroorlog met een muiterij in Marokko.
    • 16 augustus » Sluitingsceremonie van de Olympische Spelen in Berlijn.
    • 13 september » Voor de tweede maal wordt Loen, Noorwegen, getroffen door een vloedgolf nadat een enorm rotsblok in een meer is gevallen. Er vallen 74 doden.
    • 23 november » Het eerste nummer van het tijdschrift Life wordt uitgebracht.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Brinks

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Brinks.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Brinks.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Brinks (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I220179.php : benaderd 26 februari 2026), "Grietje Brinks (1910-)".