De temperatuur op 8 februari 1940 lag tussen -1,9 °C en 4,8 °C en was gemiddeld 1,4 °C. Er was 0,9 mm neerslag gedurende 3,2 uur. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
17 mei » Hitler bepaalt dat Nederland geen militair, maar een civiel Duits bestuur zal krijgen.
9 juni » Noorwegen capituleert voor de Duitsers.
11 juni » Tweede Wereldoorlog: Britse troepen bombarderen Genua en Turijn in Italië.
25 juni » De Nederlandse onderzeeboot O 13 keert niet terug van een patrouille op de Noordzee en wordt officieel als vermist beschouwd.
31 augustus » Eerste uitgave van het opinieblad Vrij Nederland in een oplage van 1000 exemplaren.
11 september » Hitler schort het bevel tot de landing in Engeland drie dagen op; hij stelt ook op 14 en 17 september de beslissing uit.
Dag van overlijden 16 maart 2011
De temperatuur op 16 maart 2011 lag tussen 4,7 °C en 11,9 °C en was gemiddeld 7,2 °C. Er was 5,7 uur zonneschijn (48%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
21 januari » Grootste studentenprotest (meer dan 20.000 studenten) sinds 1992 op het Malieveld in Den Haag tegen bezuinigingen op het hoger onderwijs.
27 februari » Meer dan achthonderd gezinnen verliezen in de Boliviaanse hoofdstad La Paz hun huizen als gevolg van overvloedige regen en aardverschuivingen.
24 juli » De 34-jarige Cadel Evans wint als eerste Australiër de Ronde van Frankrijk. De gebroeders Andy en Fränk Schleck completeren de topdrie.
6 augustus » In Tottenham en andere Londense wijken breken rellen uit nadat een 29-jarige inwoner wordt doodgeschoten tijdens een vuurgevecht met de politie.
26 november » Zeker zes profvoetballers van de club Étoile Filante in Togo komen door een ongeluk met de teambus om het leven.
18 december » De Amerikaanse troepen verlaten na meer dan 8 jaar Irak, de Irakoorlog is officieel voorbij.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I219222.php : benaderd 12 maart 2026), "Hendrika Johanna Wesseldijk (1940-2011)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.