De temperatuur op 11 juli 1915 lag tussen 12,8 °C en 17,4 °C en was gemiddeld 14,8 °C. Er was 2,1 mm neerslag. Er was 1,2 uur zonneschijn (7%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
19 januari » Georges Claude krijgt octrooi op de neonlamp.
20 februari » (VS) - Onder het motto Panama-Pacific wordt in San Francisco de 20e wereldtentoonstelling geopend.
3 maart » Oprichting van de National Advisory Committee for Aeronautics (NACA), de voorganger van de NASA.
14 april » De Duitsers torpederen het Nederlandse stoomschip Katwijk.
7 mei » De RMS Lusitania wordt getorpedeerd door een Duitse onderzeeboot.
5 augustus » Duitse troepen nemen de Poolse hoofdstad Warschau in.
Trouwdag 26 april 1940
De temperatuur op 26 april 1940 lag tussen 9,7 °C en 15,5 °C en was gemiddeld 12,0 °C. Er was 1,0 mm neerslag gedurende 0,5 uur. Er was 0,2 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
30 januari » De zesde Elfstedentocht wordt verreden.
17 mei » Hitler bepaalt dat Nederland geen militair, maar een civiel Duits bestuur zal krijgen.
28 mei » De Belgische koning Leopold III capituleert met zijn troepen (zie België in de Tweede Wereldoorlog).
29 mei » Seyss-Inquart aanvaardt het ambt van rijkscommissaris in Nederland.
15 september » De Duitse Luftwaffe lanceert een grootscheepse aanval op Londen: 60 vliegtuigen gaan verloren. Feitelijke einde van de Slag om Engeland.
29 december » Duitsland begint met bombardementen op doelen in het Verenigd Koninkrijk.
Dag van overlijden 22 januari 2003
De temperatuur op 22 januari 2003 lag tussen 6,5 °C en 8,6 °C en was gemiddeld 7,2 °C. Er was 3,4 mm neerslag gedurende 4,3 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
4 februari » Joegoslavië wordt hernoemd tot Servië en Montenegro.
24 mei » Carlos Menem trekt zich terug uit de Argentijnse presidentsverkiezingen, waardoor Néstor Kirchner de enig overgebleven kandidaat is.
29 mei » Amsterdam wint op Hemelvaartsdag de landstitel in de Nederlandse hockeyhoofdklasse door Oranje Zwart met 3-2 te verslaan in de tweede wedstrijd uit de finale van de play-offs.
15 augustus » Opstelling van het genadebeeld van Onze Lieve Vrouwe van de Besloten Tuin in de Kluis van Warfhuizen, wat het begin is van de ontwikkeling van Warfhuizen tot bedevaartsoord.
28 september » In een koeltoren van de Amercentrale te Geertruidenberg stort een steiger in, waarbij 5 mannen omkomen.
26 oktober » Judoka Dennis van der Geest wordt voor de negende keer op rij Nederlands kampioen. Hiermee passeert hij Anton Geesink en Hein Essink op de ranglijst aller tijden.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I215935.php : benaderd 16 februari 2026), "Harm Schuring (1915-2003)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.