Stamboom Klavers » Kornelis Klok (1888-1949)

Persoonlijke gegevens Kornelis Klok 


Gezin van Kornelis Klok

Hij is getrouwd met Bregje Mol.

Zij zijn getrouwd op 19 december 1928 te Venhuizen, Noord-Holland, hij was toen 40 jaar oud.Bron 3


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)


Notities over Kornelis Klok

Beroep: 1928 veehouder.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Kornelis Klok?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Kornelis Klok

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Kornelis Klok

Kornelis Klok
1813-1881
Tomas den Hartog
± 1826-< 1883
Willempje Wieben
± 1827-< 1883
Mannes Klok
1855-1923

Kornelis Klok
1888-1949

1928

Bregje Mol
1886-1973


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. - www.Drentsarchief.nl - aktenummer 222
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 6 mei 1888 lag rond de 15,1 °C. De winddruk was 12 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 53%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1888: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 22 maart » Onder veenarbeiders in Appelscha breekt een grote staking uit; begin van de georganiseerde stakingen in Nederland.
    • 1 april » In Rotterdam wordt voetbalclub Sparta opgericht.
    • 21 augustus » William Burroughs vraagt octrooi aan op de eerste, commercieel beschikbare rekenmachine.
    • 31 augustus » Jack the Ripper slaat voor het eerst toe: hij vermoordt Mary Ann Nichols.
    • 7 september » Eerste gebruik van de couveuse bij een menselijke baby, Edith Eleanor McLean
    • 23 december » Vincent van Gogh snijdt een deel van zijn oor af.
  • De temperatuur op 19 december 1928 lag tussen -5,1 °C en -0,3 °C en was gemiddeld -1,9 °C. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1928: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,6 miljoen inwoners.
    • 30 januari » Tussen Nederland en de Verenigde Staten komt een draadloze telefoonverbinding tot stand.
    • 28 februari » Totstandkoming eerste radiotelefonische verbinding tussen Nederland en Nederlands-Indië via Radio Kootwijk
    • 14 maart » Frank Borman, Amerikaans astronaut
    • 25 juni » Oprichting van de Kroatische voetbalclub NK Inter Zaprešić onder de naam NK Sava.
    • 5 augustus » De eerste marathon van Amsterdam wordt gelopen als onderdeel van de Olympische Zomerspelen 1928.
    • 1 december » In Utrecht wordt het spoorwegmuseum geopend
  • De temperatuur op 22 januari 1949 lag tussen -1,2 °C en 8,1 °C en was gemiddeld 2,9 °C. Er was 0,4 mm neerslag gedurende 0,2 uur. Er was 5,2 uur zonneschijn (61%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
  • In het jaar 1949: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,9 miljoen inwoners.
    • 4 mei » Bij de Superga-vliegramp komt het hele elftal van voetbalclub Torino om het leven.
    • 11 mei » Het Braziliaans voetbalelftal wint voor de derde keer de Copa América door in de finale met 7-0 te winnen van Paraguay.
    • 29 juni » Bisschopswijding van Léon Lommel, bisschop-coadjutor van Luxemburg.
    • 29 augustus » Het Koningin Wilhelminafonds voor Kankerbestrijding wordt opgericht.
    • 8 september » Geallieerde legers verlaten Berlijn definitief.
    • 22 september » Minister van financiën Piet Lieftinck laat de Nederlandse gulden met 30% devalueren.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Klok

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Klok.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Klok.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Klok (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I212713.php : benaderd 6 januari 2026), "Kornelis Klok (1888-1949)".