De temperatuur op 14 september 1939 lag tussen 9,9 °C en 17,3 °C en was gemiddeld 13,6 °C. Er was 3,0 mm neerslag gedurende 1,6 uur. Er was 1,1 uur zonneschijn (9%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
26 januari » Troepen van Francisco Franco nemen Barcelona in tijdens de Spaanse Burgeroorlog.
14 maart » Eric Albada Jelgersma, Nederlands ondernemer († 2018)
14 maart » Gesteund door Adolf Hitler roepen Slowaakse separatisten de onafhankelijkheid uit van Slowakije, die een vazalstaat van nazi-Duitsland wordt.
17 september » De Sovjet-Unie valt Polen binnen (Sovjet-aanval op Polen)
28 september » Duitsland en de Sovjet-Unie komen overeen Polen te verdelen.
14 december » De Sovjet-Unie wordt uit de Volkerenbond gezet.
Dag van overlijden 4 augustus 2014
De temperatuur op 4 augustus 2014 lag tussen 12,3 °C en 23,3 °C en was gemiddeld 18,4 °C. Er was 8,4 uur zonneschijn (55%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
3 januari » Hery Rajaonarimampianina wint de presidentsverkiezingen op Madagaskar met 53,5 procent van de stemmen.
13 februari » De uitbarsting van de vulkaan Kelud op het Indonesische eiland Java kost aan zeker drie mensen het leven. Naar schatting meer dan 100.000 Javanen slaan op de vlucht.
18 februari » Een gewelddadige confrontatie tussen demonstranten en regeringstroepen op het Onafhankelijkheidsplein in de Oekraïense hoofdstad Kiev leidt tot zeker 25 doden en meer dan 400 gewonden. Het is de bloedigste dag sinds het begin van de protesten in november 2013.
7 mei » Nederland hervat de steun aan Rwanda, laat minister Lilianne Ploumen van Ontwikkelingssamenwerking weten aan de Tweede Kamer. De financiële steun aan het Midden-Afrikaanse land werd medio 2012 opgeschort.
24 mei » Real Madrid CF wint als eerste club in de geschiedenis voor de tiende keer de Champions League. In de finale in Lissabon is de Spaanse voetbalclub na verlenging met 4-1 te sterk voor stadgenoot Atlético Madrid.
30 juni » Opening van het National Stadium, een multidunctioneel stadion in Kallang, een wijk in de Central Region van Singapore.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I208002.php : benaderd 14 januari 2026), "Wijpkje "Wiepy" Tigelaar (1939-2014)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.