Stamboom Klavers » Johannes Bernardus Bruins (1929-1999)

Persoonlijke gegevens Johannes Bernardus Bruins 


Gezin van Johannes Bernardus Bruins

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd rond 1953 te Emmen, Drenthe.Bron 2


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)
  5. (Niet openbaar)
  6. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Bernardus Bruins?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Bernardus Bruins

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 15 september 1929 lag tussen 8,8 °C en 22,7 °C en was gemiddeld 15,6 °C. Er was 5,7 uur zonneschijn (45%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1929: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,7 miljoen inwoners.
    • 31 januari » Leon Trotski wordt verbannen uit de Sovjet-Unie.
    • 11 februari » Mussolini en Paus Pius XI sluiten het Verdrag van Lateranen waarbij het Vaticaan als autonome staat wordt erkend.
    • 12 februari » Stadhuis van Leiden afgebrand.
    • 1 juni » Oprichting van de Nederlandse amateurvoetbalvereniging en latere profvoetbalclub Achilles '29.
    • 11 september » In Rotterdam fuseren de scheepswerven Wilton en Fijenoord.
    • 30 september » Eerste bemande vlucht met een raketvliegtuig; aan boord is Fritz von Opel.
  • De temperatuur op 22 februari 1999 lag tussen 0,8 °C en 6,0 °C en was gemiddeld 2,8 °C. Er was 9,6 mm neerslag gedurende 6,7 uur. Er was 2,6 uur zonneschijn (25%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1999: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,8 miljoen inwoners.
    • 12 maart » Tsjechië, Hongarije en Polen treden, als eerste voormalige Warschaupactleden, toe tot de NAVO.
    • 20 april » Op Columbine High School in de Verenigde Staten schieten twee leerlingen 12 medestudenten en een leraar dood. 24 anderen raakten gewond.
    • 23 juni » Benoeming van de Nederlander Hugo van Steekelenburg tot bisschop van Almenara in Brazilië.
    • 17 augustus » Aardbeving in het Turkse Izmit in de provincie Kocaeli.
    • 1 november » Een 16-jarige jongen richt een bloedbad aan in de Duitse plaats Bad Reichenhall: 5 doden, waaronder de jongen zelf.
    • 16 december » Door modderstromen in Venezuela komen duizenden mensen om.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Bruins

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bruins.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bruins.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bruins (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I207693.php : benaderd 26 februari 2026), "Johannes Bernardus Bruins (1929-1999)".