Stamboom Klavers » Gepke Bruinsma (1930-< 2026)

Persoonlijke gegevens Gepke Bruinsma 


Gezin van Gepke Bruinsma

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gepke Bruinsma?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gepke Bruinsma

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gepke Bruinsma

Gepke Bruinsma
1930-< 2026


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 9 januari 1930 lag tussen 1,4 °C en 7,0 °C en was gemiddeld 4,2 °C. Er was 0,4 mm neerslag gedurende 0,7 uur. Er was 6,0 uur zonneschijn (75%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1930: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,8 miljoen inwoners.
    • 18 februari » Clyde Tombaugh ontdekt de planeet Pluto na bestudering van foto's die in januari zijn genomen (sinds 24 augustus 2006 wordt Pluto niet langer als planeet maar als dwergplaneet bestempeld).
    • 13 juli » Het eerste wereldkampioenschap voetbal begint in Uruguay. Lucien Laurent van Frankrijk scoort in de negentiende minuut van de openingswedstrijd tegen Mexico het allereerste WK-doelpunt.
    • 30 juli » Uruguay wint het WK voetbal door in de finale Argentinië te verslaan met 4-2.
    • 24 augustus » De IJzertoren, langs de Belgische rivier de IJzer, wordt ingewijd.
    • 22 oktober » Oprichting van de amateurvoetbalclub SC Genemuiden.
    • 25 november » Op Java begint een uitbarsting van de vulkaan Merapi. 13 dorpen worden vernietigd, en 23 andere zwaar beschadigd. Er sterven meer dan 1300 mensen. Pas in september 1931 komt de vulkaan weer tot rust.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1929 » Heiner Müller, Duits schrijver en regisseur († 1995)
  • 1929 » Keith Hall, Brits autocoureur († 2017)
  • 1929 » Ulu Grosbard, Amerikaans film- en theaterregisseur († 2012)
  • 1930 » Frida Vogels, Nederlands schrijfster, dichteres en vertaalster
  • 1930 » Igor Netto, Sovjet voetballer en trainer († 1999)
  • 1931 » Algis Budrys, Litouws-Amerikaans schrijver († 2008)

Over de familienaam Bruinsma

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bruinsma.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bruinsma.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bruinsma (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I206326.php : benaderd 26 januari 2026), "Gepke Bruinsma (1930-< 2026)".