Stamboom Klavers » Jan Steenge (1910-)

Persoonlijke gegevens Jan Steenge 


Gezin van Jan Steenge


Notities over Jan Steenge

Beroep: 1938 smid te Beilen.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Steenge?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan Steenge

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Steenge

Jantje Lapt
1841-1919
Jan Collet
1834-1918
Jan Steenge
1877-1971
Jansje Collet
1872-1945

Jan Steenge
1910-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. - www.WieWasWie.nl - aktenummer 337

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 26 mei 1910 lag tussen 5,7 °C en 21,1 °C en was gemiddeld 14,9 °C. Er was 14,2 uur zonneschijn (88%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het ??. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
    • 28 maart » Henri Fabre slaagt er als eerst in om op te stijgen, te vliegen en te landen met een watervliegtuig.
    • 15 april » Charles Daniels scherpt in New York zijn eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 1.02,8. Het oude record stond sinds 20 juli 1908 op naam van de Amerikaanse zwemmer.
    • 6 mei » George V wordt koning van Groot-Brittannië en Ierland na de dood van zijn vader Eduard VII.
    • 1 juli » Verheffing van het rooms-katholieke bisdom Ispahan (Isfahan) in Fars tot aartsbisdom Ispahan (Latijn).
    • 20 oktober » De RMS Olympic wordt te water gelaten in Belfast, Ierland.
    • 3 december » Demonstratie van de eerste neonlamp, door Georges Claude.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Steenge

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Steenge.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Steenge.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Steenge (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I205214.php : benaderd 15 januari 2026), "Jan Steenge (1910-)".