Stamboom Klavers » Aaltje Bugel (1915-2000)

Persoonlijke gegevens Aaltje Bugel 


Gezin van Aaltje Bugel

Zij is getrouwd met Jacob Turksma.

Zij zijn getrouwd op 1 mei 1936 te Beilen, Drenthe, zij was toen 21 jaar oud.Bron 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Aaltje Bugel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Aaltje Bugel

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Aaltje Bugel

Bartha Duker
1863-1937
Wiebe Rispens
± 1862-????
Aaltje Mulder
± 1863-????
Jacobus Bugel
1891-1944
Janna Rispens
1892-????

Aaltje Bugel
1915-2000

1936

Jacob Turksma
1911-1998


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. - www.WieWasWie.nl - aktenummer 18

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 12 maart 1915 lag tussen 3,7 °C en 9,7 °C en was gemiddeld 5,9 °C. Er was 0,4 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
    • 27 januari » De Verenigde Staten bezetten Haïti.
    • 20 februari » (VS) - Onder het motto Panama-Pacific wordt in San Francisco de 20e wereldtentoonstelling geopend.
    • 14 maart » Sewraam Rambaran Mishre, Surinaams politicus († 1964)
    • 17 april » Op 17 april 1915 werden zware mijnladingen onder de Duitse stellingen op Hill 60 tot ontploffing gebracht, het begin van de Tweede Slag om Ieper
    • 25 september » Begin van de Slag bij Loos.
    • 28 september » Britse troepen verslaan de Turken bij Kout-El-Mara in Mesopotamië.
  • De temperatuur op 1 mei 1936 lag tussen 5,9 °C en 12,8 °C en was gemiddeld 8,4 °C. Er was 8,4 uur zonneschijn (56%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1936: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,5 miljoen inwoners.
    • 15 februari » Hitler presenteert de Volkswagen.
    • 22 februari » Drie Hongaars-Nederlandse zussen nemen in Italië hun eerste lied Guarany Guaranà op als het Trio Lescano.
    • 24 oktober » Hitler en Mussolini sluiten het verdrag dat de basis wordt van de 'As' tussen Berlijn en Rome.
    • 23 november » Het eerste nummer van het tijdschrift Life wordt uitgebracht.
    • 30 november » Het Crystal Palace in Londen brandt volledig af.
    • 21 december » Muhammad Ali Bey al-Abid treedt af als president van Syrië.
  • De temperatuur op 13 oktober 2000 lag tussen 6,7 °C en 16,4 °C en was gemiddeld 11,6 °C. Er was 8,4 uur zonneschijn (77%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 2000: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,9 miljoen inwoners.
    • 22 januari » Na een staatsgreep tegen zittend president Jamil Mahuad wordt Gustavo Noboa aangewezen als de nieuwe president van Ecuador.
    • 2 maart » De Britse minister Jack Straw beslist dat de Chileense ex-dictator Augusto Pinochet niet kan worden uitgeleverd aan Spanje
    • 28 mei » Zwemster Inge de Bruijn scherpt in Sheffield het wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 53,80. De mondiale toptijd was met 54,01 in handen van Jingyi Le.
    • 1 juli » Ingebruikname van de Sontbrug, vaste verbinding tussen Denemarken en Zweden.
    • 28 september » Noorwegen wint het tweede olympische voetbaltoernooi voor vrouwen door titelhouder Amerika in de finale met 3-2 te verslaan.
    • 4 december » Gustavo Kuerten lost Marat Safin na twee weken af als nummer één op de wereldranglijst der tennisprofessionals; de Braziliaan moet die positie na acht weken weer afstaan aan diezelfde Rus.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1910 » László Lékai, Hongaars aartsbisschop en kardinaal († 1986)
  • 1911 » Gustavo Díaz Ordaz, president van Mexico (1964-1970) († 1979)
  • 1917 » Giovanni Benedetti, Italiaans bisschop († 2017)
  • 1917 » Millard Kaufman, Amerikaans regisseur en schrijver († 2009)
  • 1918 » Pádraig Faulkner, Iers politicus († 2012)
  • 1919 » Frank Campanella, Amerikaans acteur († 2006)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Bugel

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bugel.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bugel.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bugel (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I203832.php : benaderd 23 februari 2026), "Aaltje Bugel (1915-2000)".