Stamboom Klavers » Klaasje van Dijk (1944-2015)

Persoonlijke gegevens Klaasje van Dijk 


Gezin van Klaasje van Dijk

Zij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 26 november 1965 te Sleen, Drenthe, zij was toen 21 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)


Notities over Klaasje van Dijk

Beroep: gezinsverzorgster.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Klaasje van Dijk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Klaasje van Dijk

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Klaasje van Dijk

Aaltje Vos
1886-1943
Egbert Jonker
1880-1952

Klaasje van Dijk
1944-2015

1965
(Niet openbaar)

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 7 april 1944 lag tussen 4,3 °C en 10,2 °C en was gemiddeld 6,4 °C. Er was 0,6 uur zonneschijn (5%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1944: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
    • 19 maart » Nadat Hongarije in het geheim besprekingen heeft aangeknoopt met de Geallieerden wordt het land bezet door Duitsland.
    • 28 augustus » Marseille en Toulon worden bij Operatie Dragoon bevrijd door de geallieerden.
    • 3 september » Tweede Wereldoorlog: de geallieerde troepen bevrijden Brussel.
    • 5 september » Geallieerden bevrijden Brussel.
    • 11 september » Vooruitgeschoven posten van het Amerikaanse 3e leger komen bij Sombernon in contact met uit Zuid-Frankrijk oprukkende geallieerde troepen.
    • 31 december » Tweede Wereldoorlog: Hongarije verklaart Duitsland de oorlog.
  • De temperatuur op 26 november 1965 lag tussen 1,8 °C en 6,2 °C en was gemiddeld 3,3 °C. Er was 4,1 mm neerslag gedurende 3,5 uur. Er was 5,9 uur zonneschijn (71%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
  • Van 14 april 1965 tot 22 november 1966 was er in Nederland het kabinet Cals met als eerste minister Mr. J.M.L.Th. Cals (KVP).
  • In het jaar 1965: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,2 miljoen inwoners.
    • 29 maart » Een vermomde kroonprinses Beatrix trekt met majoor Bosshardt van het Leger des Heils door de binnenstad van Amsterdam.
    • 29 mei » Bij wedstrijden in Walnut verbetert Harold Connolly voor de zevende en laatste keer het wereldrecord kogelslingeren. De Amerikaanse atleet komt ditmaal tot een afstand van 71,26 meter.
    • 16 juli » Opening van de Mont Blanctunnel tussen Frankrijk en Italië.
    • 11 oktober » Eerste uitzending van Hilversum III.
    • 24 november » Mobutu Sese Seko grijpt de macht in Congo.
    • 15 december » Koningin Juliana opent de Zeelandbrug over de Oosterschelde, met 5022 meter dan de langste brug van Europa.
  • De temperatuur op 14 augustus 2015 lag tussen 16,9 °C en 25,4 °C en was gemiddeld 20,9 °C. Er was 5,3 mm neerslag gedurende 2,2 uur. Er was 3,6 uur zonneschijn (24%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2015: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,9 miljoen inwoners.
    • 15 maart » Het parlement van Venezuela stemt in met een wet die president Nicolás Maduro toestemming geeft om de komende negen maanden per decreet te regeren.
    • 21 april » Het Zuid-Afrikaanse leger wordt ingezet om het xenofobische geweld in met name hoofdstad Johannesburg te beteugelen.
    • 29 juni » Guus Hiddink vertrekt als bondscoach van het Nederlands Elftal.
    • 11 augustus » UEFA Super Cup in Tbilisi tussen FC Barcelona en Sevilla FC.
    • 18 december » Het Nederlands handbalteam haalt voor het eerst in de geschiedenis een finale van een WK. In Herning werd Polen verslagen, na gestunt te hebben tegen de Fransen. De finale in Denemarken van het Wereldkampioenschap gaat het spelen tegen Noorwegen.
    • 24 december » Kerstmis en nieuwjaar zijn officieel verboden in Somalië. De minister van Religieuze Zaken, Sheikh Mohamed Kheyrow, draagt het leger op "dergelijke on-islamitische praktijken te voorkomen".


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Dijk

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Dijk.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Dijk.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Dijk (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I201789.php : benaderd 9 januari 2026), "Klaasje van Dijk (1944-2015)".