Stamboom Klavers » Okko Perdok (± 1891-????)

Persoonlijke gegevens Okko Perdok 


Gezin van Okko Perdok

Hij is getrouwd met Arendina Harmina Ballast.

Zij zijn getrouwd op 12 mei 1923 te Hoogeveen, Drenthe.Bron 1


Notities over Okko Perdok

Beroep: 1923 arbeider.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Okko Perdok?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Okko Perdok

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Okko Perdok

Jan Perdok
± 1865-± 1955
Elizabeth Kuiper
± 1868-± 1908

Okko Perdok
± 1891-????

1923

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. - www.AlleDrenten.nl - aktenummer 48

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 12 mei 1923 lag tussen 2,7 °C en 11,8 °C en was gemiddeld 6,2 °C. Er was 8,1 mm neerslag. Er was 5,9 uur zonneschijn (38%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1923: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,1 miljoen inwoners.
    • 2 februari » Verheffing van het Rooms-katholieke Apostolisch vicariaat Siberië in de Sovjet-Unie tot Bisdom Vladivostok.
    • 12 juni » Oprichting van de Rooms-katholieke Apostolische Prefectuur IJsland.
    • 14 september » Miguel Primo de Rivera wordt dictator van Spanje.
    • 24 oktober » Oprichting van de Albanese voetbalclub KS Flamurtari Vlorë.
    • 29 oktober » Stichting van de republiek Turkije.
    • 9 november » Bierkellerputsch / Hitlerputsch in München, eerste en mislukte poging van Adolf Hitler en zijn nazi's om de macht in Duitsland te grijpen (in de nacht van 8 op 9 november).

Over de familienaam Perdok

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Perdok.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Perdok.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Perdok (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I200512.php : benaderd 8 januari 2026), "Okko Perdok (± 1891-????)".