Stamboom Klavers » Klaasje Tigelaar (1895-????)

Persoonlijke gegevens Klaasje Tigelaar 


Gezin van Klaasje Tigelaar

Zij is getrouwd met Klaas Schreuder.

Zij zijn getrouwd op 11 december 1931 te Smilde, Drenthe, zij was toen 36 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. Hendrikje Schreuder  1932-2022
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Klaasje Tigelaar?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Klaasje Tigelaar

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Klaasje Tigelaar

Harm Jans Pol
1824-1900
Jan Tigelaar
1864-1912
Albertje Pol
1865-1939

Klaasje Tigelaar
1895-????

1931

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 17 juni 1895 lag rond de 15,6 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 76%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1895: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 4 februari » Oprichting van de Noorse voetbalclub Hønefoss BK.
    • 16 april » Hockey en Bandy Club "Haarlem & Omstreken" wordt opgericht, een van de voorlopers van het huidige HC Bloemendaal.
    • 25 mei » De republiek van Taiwan wordt gesticht, met Tang Ching-sung als president.
    • 19 juni » In Valparaíso wordt de Chileense voetbalbond ("Federación de Fútbol de Chile") opgericht.
    • 10 augustus » Groot-Brittannië, Eerste Proms-concert.
    • 15 december » Oprichting van Eintracht Braunschweig, een Duitse voetbalclub uit Brunswijk.
  • De temperatuur op 11 december 1931 lag tussen -4,4 °C en 6,0 °C en was gemiddeld 1,0 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,1 uur. Er was 5,3 uur zonneschijn (68%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1931: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,9 miljoen inwoners.
    • 26 januari » In Groningen botst een passagierstrein uit Nieuweschans ter hoogte van de Lodewijkstraat op een rangerende goederentrein. Er vallen drie doden en vijf gewonden.
    • 1 maart » Japan installeert ex-keizer Puyi van China als staatshoofd van de marionettenstaat Mantsjoekwo.
    • 5 maart » Sir Oswald Mosley richt in Londen een fascistische partij op; de latere British Union of Fascists.
    • 14 maart » Norberto Conde, Argentijns voetballer († 2014)
    • 14 april » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Granada CF.
    • 9 december » Spanje wordt een republiek.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Tigelaar

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Tigelaar.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Tigelaar.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Tigelaar (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I196465.php : benaderd 26 februari 2026), "Klaasje Tigelaar (1895-????)".