Stamboom Klavers » Harm Robben (1934-2018)

Persoonlijke gegevens Harm Robben 


Gezin van Harm Robben

Waarschuwing Let op: Echtgenote (Roelofje Grietje van Urk) is ook zijn nicht.

Hij is getrouwd met Roelofje Grietje van Urk.

Zij zijn getrouwd op 14 april 1961 te Emmen, Drenthe, hij was toen 26 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. Aafje Johanna Robben  1961-2021 
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Harm Robben?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Harm Robben

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Harm Robben

Willem Robben
1877-????
Harm Egbers
1887-????

Harm Robben
1934-2018

1961

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 9 juni 1934 lag tussen 7,1 °C en 22,1 °C en was gemiddeld 15,6 °C. Er was 14,5 uur zonneschijn (87%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1934: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,3 miljoen inwoners.
    • 11 april » In de nacht van 10 op 11 april worden uit de Sint-Baafskathedraal twee panelen van Het Lam Gods gestolen.
    • 20 april » De bijna zesjarige Shirley Temple debuteert in de film Stand Up and Cheer.
    • 23 mei » Bonnie Parker en Clyde Barrow lopen in een hinderlaag van de politie en worden doodgeschoten.
    • 3 juni » Anton Mussert wordt door Benito Mussolini in audiëntie ontvangen.
    • 11 augustus » Op het eiland Alcatraz wordt een gevangenis geopend.
    • 22 oktober » De beruchte bankrover Charles Arthur "Pretty Boy" Floyd wordt neergeschoten door FBI-agenten in East Liverpool.
  • De temperatuur op 14 april 1961 lag tussen 5,3 °C en 15,5 °C en was gemiddeld 11,6 °C. Er was 1,6 mm neerslag gedurende 1,0 uur. Er was 3,7 uur zonneschijn (27%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1961: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,6 miljoen inwoners.
    • 21 april » De Nederlander Dirk Stikker wordt de nieuwe secretaris-generaal van de NAVO.
    • 24 april » Nederland - In het kader van het Deltaplan wordt het Veerse Gat gedicht.
    • 27 april » Sierra Leone wordt onafhankelijk na meer dan 150 jaar Brits bestuur.
    • 9 juni » In Turkije wordt een nieuwe grondwet van kracht met een tweekamerstelsel, die de militaire regering heeft aangenomen.
    • 21 juli » Amerikaan Virgil Grissom wordt gelanceerd aan boord van de Mercury MR-4.
    • 4 december » Anton Geesink wordt in Parijs als eerste niet-Japanner wereldkampioen judo.
  • De temperatuur op 20 april 2018 lag tussen 10,0 °C en 26,5 °C en was gemiddeld 18,3 °C. Er was 13,1 uur zonneschijn (92%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 26 oktober 2017 tot heden was er in Nederland het kabinet Rutte III met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2018: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 17,2 miljoen inwoners.
    • 3 januari » In Nederland gaan naar aanleiding van een westerstorm voor het eerst alle stormvloedkeringen tegelijk dicht.
    • 10 maart » PSV lijdt de grootste eredivisienederlaag sinds 22 november 1964 door in Tilburg met 5-0 onderuit te gaan tegen Willem II.
    • 14 april » Amerikaans advocaat en Lgbt-activist David Buckel (60) steekt zichzelf in brand uit protest tegen de klimaatverandering.
    • 7 juli » Attractiepark Toverland in het Nederlandse Sevenum opent twee nieuwe themagebieden tezamen met de attracties Fēnix en Merlin's Quest.
    • 9 augustus » Bij de Europese Kampioenschappen te Glasgow behaalde Ferry Weertman voor de derde keer op rij de Europese titel op de 10 kilometer. Na een indrukwekkende inhaalrace tikte de hij bij de finish in Loch Lomond een fractie eerder aan dan de Hongaar Kristof Rasovsky.
    • 22 augustus » Twintig jaar na de dood van Nicky Verstappen is er op het politiebureau in Maastricht een live uitgezonden persconferentie gegeven waarin bekend werd gemaakt dat er een 'grote doorbraak is gemaakt' in de zaak. Het OM maakt bekend dat er een DNA-match is met een 55-jarige man, die ten tijde van het voorval in Simpelveld woonde. De verdachte is nog spoorloos.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Robben

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Robben.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Robben.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Robben (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I194122.php : benaderd 22 januari 2026), "Harm Robben (1934-2018)".