Stamboom Klavers » Tjetje (Stoker) Floris (1920-2009)

Persoonlijke gegevens Tjetje (Stoker) Floris 


Gezin van Tjetje (Stoker) Floris

Zij is getrouwd met Sipke Tel.

Zij zijn getrouwd op 18 september 1947, zij was toen 27 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Tjetje (Stoker) Floris?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Tjetje (Stoker) Floris

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Tjetje (Stoker) Floris

Aletta Stoker
1891-1981

Tjetje (Stoker) Floris
1920-2009

1947

Sipke Tel
1923-1996


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 31 maart 1920 lag tussen 6,4 °C en 15,7 °C en was gemiddeld 10,5 °C. Er was 4,4 uur zonneschijn (34%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 1 februari » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub Quick Boys.
    • 14 maart » Harry Boye Karlsen, Noors voetballer († 1994)
    • 17 mei » Het eerste verkeersvliegtuig landt op Schiphol
    • 3 oktober » Het Uruguayaans voetbalelftal wint de vierde editie van de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-1 te winnen van Chili.
    • 10 oktober » Italië annexeert Zuid-Tirol.
    • 11 december » De staat neemt de spoorwegmaatschappijen Hollandsche IJzeren Spoorweg-Maatschappij en de Maatschappij tot Exploitatie van Staatsspoorwegen over.
  • De temperatuur op 18 september 1947 lag tussen 11,7 °C en 22,6 °C en was gemiddeld 16,6 °C. Er was 2,1 mm neerslag gedurende 1,3 uur. Er was 3,6 uur zonneschijn (29%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1947: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,5 miljoen inwoners.
    • 8 februari » Jan van der Hoorn wint de negende Elfstedentocht.
    • 10 februari » De geallieerden tekenen in Parijs de Vrede van Parijs met Roemenië, Italië, Hongarije, Bulgarije en Finland.
    • 28 april » Thor Heyerdahl begint vanuit Peru aan zijn reis aan boord van een balsavlot, de Kon Tiki.
    • 8 juli » Volgens een persbericht van de Amerikaans luchtmacht is in Roswell in New Mexico een vliegende schotel geland.
    • 1 oktober » In het dagblad Het Volk verschijnt voor het eerst het stripverhaal Nero.
    • 14 oktober » De Amerikaanse piloot Chuck Yeager doorbreekt in een Bell X-1 als eerste de geluidsbarrière.
  • De temperatuur op 21 juni 2009 lag tussen 8,0 °C en 18,4 °C en was gemiddeld 13,5 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Er was 7,0 uur zonneschijn (42%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2009: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
    • 11 mei » De lancering van de vierde en tevens laatste onderhoudsmissie (STS-125) naar de ruimtetelescoop Hubble vond plaats.
    • 14 mei » Voetballer Keisuke Honda van VVV Venlo wint de Gouden Stier als beste speler in de Nederlandse Jupiler League in het seizoen 2008/09.
    • 25 juni » Extremistische strijders in Somalië amputeren bij vier jongeren de rechterhand en het linkerbeen. Daarmee straffen leden van de islamitische strijdgroep Al-Shabaab hen voor diefstallen.
    • 7 juli » Michael Jackson wordt herdacht in Los Angeles: de zanger was op 25 juni 2009 overleden.
    • 11 september » President Hugo Chávez maakt bekend dat Venezuela korteafstandsraketten heeft gekocht van Rusland.
    • 16 oktober » Een zakenvliegtuigje stort neer op een weiland in de buurt van Weert. Twee mensen komen om het leven.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1914 » Octavio Paz, Mexicaans schrijver († 1998)
  • 1915 » Boy Edgar, Nederlands jazzmuzikant, medicus en verzetsstrijder († 1980)
  • 1920 » Jan van Herpen, Nederlands radiomaker en publicist († 2008)
  • 1920 » Marga Minco, Joods-Nederlands journaliste en schrijfster
  • 1921 » Laura Conti, Italiaanse arts, politica en schrijfster († 1993)
  • 1923 » Jacques Félix, Frans poppenspeler († 2006)

Bron: Wikipedia

  • 2008 » Kermit Love (91), Amerikaans kostuumontwerper, poppenspeler en -ontwerper (schepper van Pino)
  • 2008 » Mosje Temming (68), Nederlands voetballer
  • 2010 » Larry Jon Wilson (69), Amerikaans countryzanger
  • 2011 » Maria Gomes Valentim (114), bij leven oudste vrouw ter wereld
  • 2011 » Mary Michon (71), Nederlands programmamaakster, schrijfster en actrice
  • 2011 » Paul Goeken (48), Nederlands auteur, schreef ook onder het pseudoniem Suzanne Vermeer

Over de familienaam Floris

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Floris.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Floris.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Floris (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I188509.php : benaderd 14 januari 2026), "Tjetje (Stoker) Floris (1920-2009)".