Stamboom Klavers » Margrita Gezina Munneke (1910-)

Persoonlijke gegevens Margrita Gezina Munneke 


Gezin van Margrita Gezina Munneke

Zij is getrouwd met Frederik de Jonge.

Zij zijn getrouwd op 9 juni 1932 te Anloo, Drenthe, zij was toen 21 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Margrita Gezina Munneke?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Margrita Gezina Munneke

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Margrita Gezina Munneke

Derk Munneke
1881-????

Margrita Gezina Munneke
1910-????

1932

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. - www.AlleDrenten.nl - aktenummer 33

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 4 september 1910 lag tussen 9,9 °C en 17,7 °C en was gemiddeld 13,7 °C. Er was 8,6 mm neerslag. Er was 8,1 uur zonneschijn (60%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
    • 21 februari » De Egyptische premier Pasha Ghali overlijdt 1 dag na een aanslag op zijn leven door een schutter.
    • 14 maart » Blow-out van oliebron Lakeview-1 in Californië, waarbij bijna een miljard liter aardolie verloren gaat.
    • 15 april » Charles Daniels scherpt in New York zijn eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 1.02,8. Het oude record stond sinds 20 juli 1908 op naam van de Amerikaanse zwemmer.
    • 25 mei » Expositie van Les Indépendants in Parijs.
    • 20 oktober » De RMS Olympic wordt te water gelaten in Belfast, Ierland.
    • 16 december » Henri Coandă maakt de eerste vlucht in een vliegtuig met straalmotor.
  • De temperatuur op 9 juni 1932 lag tussen 2,3 °C en 17,1 °C en was gemiddeld 11,6 °C. Er was 6,4 uur zonneschijn (39%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
    • 13 maart » Nederland speelt zijn eerste officiële rugbyinterland. In Amsterdam wordt met 6-6 gelijkgespeeld tegen België.
    • 19 maart » Bisschopswijding van Guillaume Lemmens, bisschop-coadjutor van Roermond in Nederland, door aartsbisschop Joannes Jansen van Utrecht.
    • 10 mei » Het Wilhelmus wordt het Nederlandse volkslied.
    • 28 juni » In België wordt de eerste taalwet in stemming gebracht.
    • 16 oktober » Opening van het Stade Armand Cesari in de Franse stad Bastia.
    • 20 november » Aardbeving bij Uden met een sterkte van 5,0 op de Schaal van Richter.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Munneke

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Munneke.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Munneke.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Munneke (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I188397.php : benaderd 11 januari 2026), "Margrita Gezina Munneke (1910-)".