Stamboom Klavers » Johanna Woltinge (1913-1970)

Persoonlijke gegevens Johanna Woltinge 


Gezin van Johanna Woltinge

Zij is getrouwd met Jan Scholing.

Zij zijn getrouwd op 8 mei 1937, zij was toen 23 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. Jantinus Scholing  1941-1986 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Woltinge?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Woltinge

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Woltinge

Harm Woltinge
1837-1909
Hilligje Vos
1836-1906
Klaas Booij
1844-1893
Metje Hartman
1843-1921
Johanna Booij
1873-1958

Johanna Woltinge
1913-1970

1937

Jan Scholing
1911-1974


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 9 november 1913 lag tussen 2,7 °C en 12,2 °C en was gemiddeld 7,2 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 6,5 uur zonneschijn (71%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1913: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,1 miljoen inwoners.
    • 15 april » Oprichting van de Colombiaanse voetbalclub Independiente Medellín.
    • 29 juli » Oprichting van de Noorse voetbalclub Vålerenga IF.
    • 4 september » Huwelijk van ex-koning Emanuel II van Portugal en prinses Augusta Victoria van Hohenzollern-Sigmaringen in Sigmaringen.
    • 14 oktober » In Senghenydd bij Caerphilly vallen bij een mijnramp 439 doden. Het is de grootste mijnramp uit de geschiedenis van het Verenigd Koninkrijk en wereldwijd de op zes na grootste ooit.
    • 1 december » Ford Motor Company introduceert de lopende band. Het productieprincipe werd overigens al toegepast door Oldsmobile.
    • 24 december » Groot spoorwegongeval bij Hooghalen.
  • De temperatuur op 8 mei 1937 lag tussen 5,0 °C en 12,0 °C en was gemiddeld 8,2 °C. Er was 0,4 uur zonneschijn (3%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1937: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
    • 7 januari » Prinses Juliana trouwt met Prins Bernhard van Lippe-Biesterfeld in de Sint-Jacobskerk in Den Haag. De Maastrichtste 7 Januaristraat verwijst hiernaar.
    • 16 maart » Willy Walden en Piet Muijselaar treden voor het eerst op als de dames Snip en Snap.
    • 26 maart » De Amerikaanse raketontwikkelaar Robert Goddard schiet een raket tot een hoogte van 2750 meter, de grootste hoogte die hij met een raket heeft bereikt.
    • 1 april » Aden wordt een kroonkolonie van het Verenigd Koninkrijk.
    • 23 mei » In Guadalajara, Mexico, wordt de Nationaal Synarchistische Unie (UNS) opgericht.
    • 4 juni » Introductie van de winkelwagen door supermarkteigenaar Sylvan Goldman.
  • De temperatuur op 21 augustus 1970 lag tussen 10,9 °C en 19,5 °C en was gemiddeld 14,6 °C. Er was 7,0 uur zonneschijn (49%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • In het jaar 1970: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,0 miljoen inwoners.
    • 25 april » Tijdens een nachtconcert in het Amsterdamse Concertgebouw treden onder meer Wanda Jackson, Buck Owens en Billie Jo Spears op.
    • 5 mei » In Nederland wordt de Nationale Kraakdag gehouden.
    • 18 mei » In Geleen vindt het allereerste Pinkpop-festival plaats.
    • 14 augustus » Opening van het Estadi Montilivi in de Spaanse stad Gerona.
    • 17 november » Douglas Engelbart verkrijgt octrooi op de muis.
    • 12 december » De eerste strip van Jan, Jans en de kinderen verschijnt in de Libelle.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1909 » Massimo Pallottino, Italiaans archeoloog († 1995)
  • 1912 » Teodoro Agoncillo, Filipijns historicus († 1985)
  • 1914 » Hedy Lamarr, Oostenrijks-Amerikaans actrice en uitvindster († 2000)
  • 1914 » Thomas Berry, Amerikaans theoloog en cultuurhistoricus († 2009)
  • 1915 » Hanka Bielicka, Pools zangeres en actrice († 2007)
  • 1915 » Johan Mittertreiner, Nederlands balletdanser († 2009)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Woltinge

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Woltinge.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Woltinge.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Woltinge (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I186714.php : benaderd 8 januari 2026), "Johanna Woltinge (1913-1970)".