Stamboom Klavers » Albert Kruize (± 1890-1983)

Persoonlijke gegevens Albert Kruize 


Gezin van Albert Kruize

Hij is getrouwd met Jantina Dekker.

Zij zijn getrouwd op 9 maart 1916 te Wildervank, Groningen.Bron 2


Kind(eren):

  1. Jantina Kruize  1923-2010
  2. Sebegina Kruize  1924-< 2023 


Notities over Albert Kruize

Beroep: 1916 schipper.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Albert Kruize?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Albert Kruize

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Albert Kruize

Harm Kruize
± 1861-????
Annechien Kremer
± 1862-????

Albert Kruize
± 1890-1983

1916

Jantina Dekker
± 1891-1968

Sebegina Kruize
1924-< 2023

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. - www.Delpher.nl - overlijden 4-3-1983 van Albert Kruize
  2. - www.WieWasWie.nl - aktenummer 6

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 9 maart 1916 lag tussen -2,2 °C en 0,9 °C en was gemiddeld -0,5 °C. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
    • 18 april » Oprichting van de Mexicaanse voetbalclub CF Atlante.
    • 24 april » Easter Rising in Ierland.
    • 17 juli » Het Uruguayaans voetbalelftal wint de eerste editie van de Copa América door naaste concurrent Argentinië in de slotwedstrijd op 0-0 te houden.
    • 19 juli » De Slag bij Fromelles vindt plaats (ook nog op 20 juli). In de Australische geschiedenisboeken staat deze slag vermeld als "de bloedigste 24 uren van Australië". Meer dan 5500 Australiërs komen om in de strijd tegen de Duitsers, die gestationeerd zijn nabij Fromelles.
    • 7 oktober » De Provinciale Utrechtse Elektriciteits Maatschappij wordt opgericht.
    • 30 november » In Boedapest worden keizer Karel I van Oostenrijk en zijn gemalin Zita van Bourbon-Parma met de Stefanskroon tot koning en koningin van Hongarije gekroond.
  • De temperatuur op 4 maart 1983 lag tussen 0,1 °C en 9,9 °C en was gemiddeld 4,4 °C. Er was 4,8 uur zonneschijn (43%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1983: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,3 miljoen inwoners.
    • 23 mei » In het Disneyland Park te Anaheim wordt de attractie Pinocchio's Daring Journey geopend.
    • 21 juni » Zwemmer Michael Gross uit West-Duitsland brengt in Hannover het wereldrecord op de 200 meter vrije slag op 1.48,28.
    • 10 september » Kjell-Erik Ståhl wint de vierde editie van de marathon van Antwerpen in een tijd van 2:13.48. Bij de vrouwen triomfeert Magda Ilands (2:37.51).
    • 12 oktober » Het Nederlands voetbalelftal buigt in Dublin een 2-0-achterstand tegen Ierland om in een 3-2-overwinning. Ruud Gullit (tweemaal) en Marco van Basten scoren na rust voor Oranje in het EK-kwalificatieduel. Verdediger Sonny Silooy (Ajax) maakt zijn debuut voor Oranje.
    • 8 november » Uit handen van koning Boudewijn van België ontvangt de dichter Lucebert de Prijs der Nederlandse Letteren.
    • 9 november » Biermagnaat Freddy Heineken en zijn chauffeur Ab Doderer worden ontvoerd.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Kruize

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kruize.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kruize.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kruize (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I184731.php : benaderd 25 februari 2026), "Albert Kruize (± 1890-1983)".