Stamboom Klavers » Hendrik Kleine (1923-2009)

Persoonlijke gegevens Hendrik Kleine 


Gezin van Hendrik Kleine

(1) Hij is getrouwd met Martina Gossee.

Zij zijn getrouwd op 5 april 1949 te Rotterdam, Zuid-Holland, hij was toen 25 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)


(2) Hij is getrouwd met Gerritlina Berenddina Slotman.

Zij zijn getrouwd op 7 april 1955 te Den-Ham, Overijssel, Nederland, hij was toen 31 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)


(3) Hij is getrouwd met Adriana van Rijs.

Zij zijn getrouwd op 16 september 1987 te Hellendoorn, Overijssel, hij was toen 64 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrik Kleine?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrik Kleine

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrik Kleine

David Kleine
1851-1939
Arendje Kats
1861-1933
Pieter Kleine
1893-1985
Arendje Booij
1897-1961

Hendrik Kleine
1923-2009

(1) 1949
(2) 1955
(3) 1987

Adriana van Rijs
1928-< 2025


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 12 augustus 1923 lag tussen 5,6 °C en 20,6 °C en was gemiddeld 14,3 °C. Er was 5,6 uur zonneschijn (38%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1923: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,1 miljoen inwoners.
    • 16 februari » Howard Carter opent het graf van farao Toetanchamon dat gevuld bleek met schatten.
    • 12 juni » Oprichting van de Rooms-katholieke Apostolische Prefectuur IJsland.
    • 23 juni » Oprichting van de Roemeense voetbalclub Rapid Boekarest.
    • 6 november » Jacob Schick verkrijgt een octrooi op 's werelds eerste elektrische scheerapparaat.
    • 8 november » In München vindt de Bierkellerputsch plaats onder leiding van Adolf Hitler.
    • 9 november » Bierkellerputsch / Hitlerputsch in München, eerste en mislukte poging van Adolf Hitler en zijn nazi's om de macht in Duitsland te grijpen (in de nacht van 8 op 9 november).
  • De temperatuur op 16 september 1987 lag tussen 10,7 °C en 18,9 °C en was gemiddeld 14,4 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1987: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,6 miljoen inwoners.
    • 16 augustus » In Keulen verbetert atleet Achmed de Kom zijn eigen drie dagen oude Nederlands record op de 100 meter (10,35 seconden) met een tijd van 10,33 seconden.
    • 23 augustus » Tijdens zware overstromingen komen in Bangladesh honderden mensen om het leven.
    • 30 augustus » In Moskou prolongeert de Nederlandse mannenhockeyploeg de Europese titel door in de finale Engeland na strafballen te verslaan.
    • 3 september » Bij de WK atletiek in Rome verbetert de Oost-Duitse atleet Thomas Schönlebe het Europese record op de 400 meter: 44,33 seconden.
    • 28 september » In de Braziliaanse stad Goiânia vindt een ernstig ongeluk plaats met radioactief cesium-137.
    • 1 december » NASA maakt de namen bekend van vier bedrijven die contracten krijgen voor het meebouwen aan het internationale ruimtestation ISS. Gekozen zijn: Boeing Aerospace, de Astro-Space-divisie van General Electric, McDonnell Douglas, en de Rocketdyne-divisie van Rockwell.
  • De temperatuur op 2 oktober 2009 lag tussen 9,2 °C en 14,2 °C en was gemiddeld 11,5 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2009: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
    • 4 maart » Het studiebureau Arup/SUM besluit dat de Oosterweelverbinding onvoldoende scoort als mobiliteitsproject en financieel niet rendabel is.
    • 29 september » 190km ten zuidwesten van de Samoa-eilanden vindt een aardbeving plaats van 8,0 op de Schaal van Richter. Er ontstaat een tsunami die zeker aan 189 mensen het leven kost.
    • 14 oktober » Het Slowaaks voetbalelftal plaatst zich voor het eerst voor de eindronde van een groot toernooi. Dankzij een 1-0-overwinning in en tegen Polen stelt de ploeg deelname veilig aan het WK voetbal 2010.
    • 18 oktober » In Antwerpen werd een volksraadpleging georganiseerd over de Oosterweelverbinding. 35% van de kiezers bracht een stem uit en 59,24% van de kiezers oordeelde dat de stad een negatief advies diende te leveren voor de bouwvergunningsaanvraag voor het toen voorliggend tracé van de Oosterweelverbinding.
    • 28 oktober » De NASA lanceert de raket Ares I-X, de eerste testvlucht van het Ares I-programma, dat onderdeel is van het Project Constellation.
    • 25 december » Een 23-jarige Nigeriaanse man probeert op een vlucht van Amsterdam naar Detroit het toestel op te blazen vlak voor aankomst. De poging mislukt en na een aantal verhoren van de Homeland Security blijkt dat de man handelde in opdracht van Al Qaida. Hij wordt veroordeeld tot levenslang en zit sinds 2012 vast in ADX Florence.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1922 » André Kloos, Nederlands politicus, vakbondsbestuurder en omroepvoorzitter († 1989)
  • 1922 » Fé Sciarone, Nederlands hoorspelactrice († 2014)
  • 1922 » Miloš Jakeš, Tsjecho-Slowaaks communistisch politicus († 2020)
  • 1923 » Jef Courtens, Nederlands beeldhouwer († 2009)
  • 1924 » Hajo Meyer, Nederlands natuurkundige en politiek activist († 2014)
  • 1924 » Hilbrand Baar, Nederlands verzetsstrijder († 1945)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Kleine

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kleine.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kleine.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kleine (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I184524.php : benaderd 6 januari 2026), "Hendrik Kleine (1923-2009)".