Stamboom Klavers » Jan Koeling (1884-????)

Persoonlijke gegevens Jan Koeling 


Gezin van Jan Koeling

Hij is getrouwd met Jantje Veen.

Zij zijn getrouwd op 25 april 1913 te Dwingeloo, Drenthe, hij was toen 28 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. Alberdina Koeling  1914-1980
  2. Annigje Koeling  1916-1967
  3. Jan Roelofs Koeling  1918-< 2017
  4. Berendina Koeling  1924-1980 


Notities over Jan Koeling

Beroep: 1913-1916 landbouwer; 1947 arbeider.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Koeling?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan Koeling

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Koeling

Jakob Bruins
1815-1874
Jan Koeling
± 1843-????
Alberdina Bruins
± 1845-????

Jan Koeling
1884-????

1913

Jantje Veen
1888-1929


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. - www.AlleDrenten.nl - aktenummer 5

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 25 juni 1884 lag rond de 15,1 °C. De winddruk was 3 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 83%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1884: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 4 januari » Oprichting van de Fabian Society, voorloper van de Britse Labour Party.
    • 4 januari » Oprichting van de Fabian Society.
    • 14 maart » Albert van Giffen, Nederlands archeoloog († 1973)
    • 16 juni » Jules Malou wordt premier van België.
    • 31 augustus » In Gent verschijnt het eerste socialistische dagblad van België, de Vooruit.
    • 1 november » Oprichting van de Gaelic Athletic Association in Thurles, Ierland.
  • De temperatuur op 25 april 1913 lag tussen 5,9 °C en 16,3 °C en was gemiddeld 11,5 °C. Er was 1,9 mm neerslag. Er was 4,9 uur zonneschijn (34%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1913: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,1 miljoen inwoners.
    • 18 maart » Koning George I van Griekenland wordt vermoord.
    • 29 juli » Oprichting van de Noorse voetbalclub Vålerenga IF.
    • 29 augustus » Het kabinet-Cort van der Linden volgt het kabinet-Heemskerk op.
    • 10 oktober » Het Panamakanaal wordt geopend.
    • 25 oktober » Oprichting van het bisdom Rijsel in Frankrijk, afgesplitst van het aartsbisdom Kamerijk.
    • 1 december » Ford Motor Company introduceert de lopende band. Het productieprincipe werd overigens al toegepast door Oldsmobile.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Koeling

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Koeling.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Koeling.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Koeling (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I181246.php : benaderd 27 februari 2026), "Jan Koeling (1884-????)".