Stamboom Klavers » Geert Roeles (1876-1964)

Persoonlijke gegevens Geert Roeles 


Gezin van Geert Roeles

Hij is getrouwd met Geertien Evenhuis.

Zij zijn getrouwd op 17 augustus 1901 te Sleen, Drenthe, hij was toen 24 jaar oud.Bron 3


Kind(eren):

  1. Geesje Roeles  1902-1991 
  2. Jan Roeles  1907-1991 
  3. Lammina Gezina Roeles  1910-1993 
  4. Willem Roeles  1914-1986 


Notities over Geert Roeles

Beroep: 1901 arbeider; 1907 landbouwer.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Geert Roeles?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Geert Roeles

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Geert Roeles

Willem Roeles
± 1846-????
Geesien Oosting
± 1847-????

Geert Roeles
1876-1964

1901
Geesje Roeles
1902-1991
Jan Roeles
1907-1991
Willem Roeles
1914-1986

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. - bijlage huwelijksakte
  2. (Niet openbaar)
  3. - www.AlleDrenten.nl - aktenummer 17

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 10 oktober 1876 lag rond de 14,8 °C. De winddruk was 11 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 87%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
  • In het jaar 1876: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 31 januari » De regering van de Verenigde Staten dwingt alle indianen in reservaten te gaan wonen.
    • 14 februari » Alexander Graham Bell vraagt patent aan op de telefoon; twee uur later doet Elisha Gray hetzelfde.
    • 2 augustus » Wild Bill Hickok, gunslinger uit het Wilde Westen, wordt tijdens het pokeren in de rug geschoten en sterft.
    • 8 augustus » Thomas Alva Edison verkrijgt octrooi op de stencilmachine.
    • 1 november » Het Noordzeekanaal wordt officieel geopend door koning Willem III.
    • 23 december » Begin van de Conferentie van Constantinopel tussen vijf Europese grootmachten.
  • De temperatuur op 17 augustus 1901 lag tussen 5,8 °C en 22,4 °C en was gemiddeld 15,1 °C. Er was 11,2 uur zonneschijn (77%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1901: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Oprichting van het Gemenebest van Australië.
    • 25 februari » Oprichting van de United States Steel Corporation.
    • 1 maart » De Wuppertaler Schwebebahn wordt geopend.
    • 21 maart » Op de rede van Vlissingen wordt het Engelse schip Tay aangevaren door het Duitse Chemnitz, 14 doden.
    • 28 april » Oprichting van de Koninklijke Nederlandse Atletiek Unie.
    • 10 december » De eerste Nobelprijs wordt uitgereikt.
  • De temperatuur op 23 januari 1964 lag tussen -2,4 °C en 0,9 °C en was gemiddeld -0,9 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
  • In het jaar 1964: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,0 miljoen inwoners.
    • 27 mei » Radio Sutch begint met uitzenden vanaf een fort in de Theemsmonding.
    • 6 juni » The Beatles geven het tweede van twee concerten in het Noord-Hollandse Blokker.
    • 30 juni » In Amsterdam worden "Happenings" gehouden rond "Het Lieverdje"; het ontstaan van de provo's.
    • 24 september » De Commissie-Warren publiceert haar rapport over de moord op president Kennedy.
    • 22 oktober » Aan Jean-Paul Sartre wordt de Nobelprijs voor literatuur toegekend, maar hij weigert deze in ontvangst te nemen.
    • 19 december » Dominee Martin Luther King krijgt de Nobelprijs voor de Vrede.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia

  • 1947 » Pierre Bonnard (79), Frans kunstschilder
  • 1959 » Alberto Monsaraz (69), Portugees politicus en dichter
  • 1963 » Józef Gosławski (54), Pools beeldhouwer, en medaille-ontwerper
  • 1965 » Evert Kupers (80), Nederlands vakbondsman en politicus
  • 1973 » Kid Ory (86), Amerikaans jazztrombonist en -componist
  • 1980 » Giuseppe Conlon (56), een van de Maguire Seven

Over de familienaam Roeles

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Roeles.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Roeles.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Roeles (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I179294.php : benaderd 11 januari 2026), "Geert Roeles (1876-1964)".