Stamboom Klavers » Roelof Visscher (1903-1988)

Persoonlijke gegevens Roelof Visscher 


Gezin van Roelof Visscher

Hij is getrouwd met Geesje Oosting.

Zij zijn getrouwd op 29 oktober 1926 te Westerbork, Drenthe, hij was toen 23 jaar oud.Bron 3


Kind(eren):

  1. Bertus Visscher  1927-< 2025
  2. Maria Visscher  1929-< 2025
  3. Hendrik Jan Visscher  1930-1997 


Notities over Roelof Visscher

Beroep: 1926 landbouwer.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Roelof Visscher?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Roelof Visscher

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Roelof Visscher

Hein Visscher
1832-1903
Roelof Tap
1832-1901
Janna Tap
1869-1934

Roelof Visscher
1903-1988

1926
Bertus Visscher
1927-< 2025
Maria Visscher
1929-< 2025

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. - I.A. Volkerts-Brandsema
  3. - www.AlleDrenten.nl - aktenummer 33

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 3 maart 1903 lag tussen 4,6 °C en 9,5 °C en was gemiddeld 6,6 °C. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
    • 14 januari » In Amsterdam breekt een spoorwegstaking uit.
    • 18 januari » Guglielmo Marconi brengt een radioverbinding tot stand tussen de Verenigde Staten en Engeland. Het was een bericht in morse van president Theodore Roosevelt aan de Engelse koning Edward VII.
    • 23 februari » Cuba verhuurt Guantanamo Bay "voor de eeuwigheid" aan de Verenigde Staten.
    • 3 mei » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub Heracles Almelo
    • 30 augustus » Oprichting van de "Harley-Davidson Motor Company".
    • 3 december » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Torino FC.
  • De temperatuur op 29 oktober 1926 lag tussen 3,8 °C en 7,9 °C en was gemiddeld 5,6 °C. Er was 4,4 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1926: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,4 miljoen inwoners.
    • 27 januari » John Logie Baird geeft de eerste demonstratie van een nieuwe uitvinding: de televisie.
    • 9 maart » Oprichting van de Noorse voetbalclub Strindheim IL uit Trondheim.
    • 14 maart » François Morel, Canadees componist/muziekpedagoog/dirigent/pianist († 2018)
    • 18 april » Oprichting van de Ecuadoraanse voetbalclub Club 9 de Octubre.
    • 20 juni » Demonstratie van de eerste, draadloze telefoon te Berlijn.
    • 1 november » Het Uruguayaans voetbalelftal wint voor de zesde keer de Copa América door in de voorlaatste competitiewedstrijd met 6-1 te winnen van Paraguay.
  • De temperatuur op 1 september 1988 lag tussen 10,9 °C en 19,2 °C en was gemiddeld 15,5 °C. Er was 7,4 mm neerslag gedurende 4,4 uur. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1988: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,7 miljoen inwoners.
    • 23 maart » Het Nederlands voetbalelftal begint de aanloop naar het EK voetbal 1988 in Londen met een 2-2 gelijkspel in de oefeninterland tegen Engeland.
    • 4 april » Trainer Han Berger van FC Utrecht haalt in de uitwedstrijd tegen PEC Zwolle zijn ploeg van het veld als Kevin Young een overtreding begaat, daarbij zelf zijn been breekt en een rode kaart krijgt van scheidsrechter Jan Dolstra. Berger krijgt een schorsing van vier wedstrijden, Young vijf duels.
    • 14 april » Einde van de Russische bezetting van Afghanistan.
    • 23 april » Verheffing van het Bisdom Luxemburg tot Aartsbisdom Luxemburg.
    • 21 juni » Het Nederlands elftal verslaat West-Duitsland in de halve finale van het EK voetbal in Hamburg met 2-1.
    • 7 december » Yasser Arafat erkent het bestaansrecht van Israël.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Visscher

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Visscher.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Visscher.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Visscher (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I177765.php : benaderd 24 februari 2026), "Roelof Visscher (1903-1988)".