Stamboom Klavers » Jakobus Hendrikus "Kobus" Ziengs (1925-2007)

Persoonlijke gegevens Jakobus Hendrikus "Kobus" Ziengs 

  • Roepnaam is Kobus.
  • Hij is geboren op 29 maart 1925 in Valthe, Odoorn, Drenthe.Bron 1
  • Feit: (vermelding) Bloedverwantschap met Jordi en Quinten Klavers in %: 0,0610.
  • Hij is overleden op 2 juni 2007 in Emmen, Drenthe, hij was toen 82 jaar oud.
    Tekst overlijdensadvertentie (mijn dossiernummer Zi-1a):
    Na een lang, gelukkig leven is vredig ingeslapen mijn lieve man, onze zorgzame papa en knotsgekke opa JACOBUS HENDERIKUS ZIENGS in de leeftijd van 82 jaar. Emmen, 2 juni 2007. Sia Ziengs-Bakker, kinderen en kleinkinderen.
    Mijn man, onze vader en opa is opgebaard in het Monuta uitvaartcentrum, Weerdingerstraat 201 te Emmen.
    De plechtigheid voorafgaande aan de crematie zal plaatsvinden op donderdag 7 juni om 16.00 uur in crematorium De Meerdijk, Meerdijk 74 te Emmen. Als u samen met ons afscheid wilt nemen, wordt u om 15.45 uur in het crematorium verwacht. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren.
    Correspondentieadres: S.M. Ziengs-Bakker, Ronerbrink 23, 7812 LT Emmen

    Tekst overlijdensadvertentie (mijn dossiernummer Zi-1b):
    Verdrietig zijn we te moeten missen onze beste broer, zwager en oom JACOBUS HENDERIKUS ZIENGS op de leeftijd van 82 jaar. Oosterbeek: N.Ziengs-Everaers . . . . . . . . . . . . .Assen : J.Ziengs-Lolkema
    Noordbarge: H.Ziengs & H.Ziengs-Meppelink . . . . Emmen: H.Ziengs-Meester . . . . neven en nichten
  • Hij is gecremeerd op 7 juni 2007 in De Meerdijk, Emmen.
  • Een kind van Albert Ziengs en Henderika Raterink
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 14 december 2022.

Gezin van Jakobus Hendrikus "Kobus" Ziengs

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 27 mei 1952 te Emmen, Drenthe, hij was toen 27 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)


Notities over Jakobus Hendrikus "Kobus" Ziengs

Beroep: schoenhandelaar te Emmen.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jakobus Hendrikus "Kobus" Ziengs?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jakobus Hendrikus "Kobus" Ziengs

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jakobus Hendrikus Ziengs

Harm Ziengs
1864-1924
Zwaantje Pieters
± 1856-1941
Albert Ziengs
1888-1953

Jakobus Hendrikus Ziengs
1925-2007

1952
(Niet openbaar)

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 29 maart 1925 lag tussen -0,3 °C en 6,8 °C en was gemiddeld 4,5 °C. Er was 2,6 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1925: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,3 miljoen inwoners.
    • 3 maart » Benoeming van Angelo Roncalli tot apostolisch visitator in Bulgarije.
    • 19 maart » Bisschopswijding van Angelo Roncalli, apostolisch visitator in Bulgarije, in Rome door kardinaal Giovanni Tacci Porcelli.
    • 21 maart » Wolfgang Pauli publiceert zijn "uitsluitingsprincipe".
    • 1 mei » Oprichting van de Ecuadoraanse voetbalclub Barcelona Sporting Club.
    • 21 mei » Heiligverklaring en uitroeping tot kerkleraar van Petrus Canisius, Nederlands theoloog.
    • 30 oktober » John Logie Baird schiet in Londen de eerste tv-beelden.
  • De temperatuur op 27 mei 1952 lag tussen 7,0 °C en 16,9 °C en was gemiddeld 11,8 °C. Er was 3,9 mm neerslag gedurende 2,2 uur. Er was 0,9 uur zonneschijn (6%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 15 maart 1951 tot 2 september 1952 was er in Nederland het kabinet Drees I met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1952: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,3 miljoen inwoners.
    • 26 februari » De Engelse premier Winston Churchill maakt bekend dat het Verenigd Koninkrijk over een atoombom beschikt.
    • 3 april » Koningin Juliana houdt voor het Amerikaans Congres een pleidooi voor de wereldvrede.
    • 21 juni » In het Mathematisch Centrum Amsterdam wordt de ARRA I, de eerste in Nederland gebouwde computer, in gebruik genomen.
    • 14 juli » De Hongaarse atleet József Csermák wint de gouden medaille op het onderdeel kogelslingeren bij de Olympische Spelen in Helsinki en zet het wereldrecord op 60,34 meter.
    • 23 september » Richard Nixon houdt zijn "Checkers"-toespraak (genoemd naar zijn cockerspaniël Checkers)
    • 5 december » De eerste keer dat Sinterklaas op de Nederlandse televisie wordt ontvangen. Presentatrice is Mies Bouwman die deze taak vervult tot 1973.
  • De temperatuur op 2 juni 2007 lag tussen 10,5 °C en 23,5 °C en was gemiddeld 18,1 °C. Er was 12,2 uur zonneschijn (74%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2007: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 22 februari » Kabinet-Balkenende IV wordt geïnstalleerd.
    • 3 mei » Madeleine McCann verdwijnt spoorloos uit een appartementencomplex in Portugal.
    • 28 juni » Op de dag van haar 40e verjaardag werd Hilde Crevits aangesteld als Vlaams minister.
    • 7 juli » Live Earth, een reeks concerten op diverse locaties op zeven continenten, wordt gehouden om aandacht te vragen voor het klimaat.
    • 15 juli » Het Braziliaans voetbalelftal wint de 42ste editie van de strijd om de Copa América door aartsvijand Argentinië in de finale met 3-0 te verslaan.
    • 13 september » Rita Verdonk wordt door fractievoorzitter Mark Rutte uit de Tweede Kamerfractie van de VVD gezet.
  • De temperatuur op 7 juni 2007 lag tussen 14,9 °C en 27,0 °C en was gemiddeld 21,4 °C. Er was 9,7 uur zonneschijn (59%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2007: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 1 april » In de Efteling wordt de attractie De Vliegende Hollander geopend.
    • 26 mei » Club Brugge behaalt zijn tiende Beker van België.
    • 31 mei » Montenegro wordt lid van de FIFA.
    • 16 juni » Opening van de Betuweroute door Koningin Beatrix.
    • 5 november » De Writers Guild of America, de vakbond van de Amerikaanse scenarioschrijvers, gaat in staking.
    • 17 november » Nederlandse vertaling van Harry Potter deel 7 komt uit.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1923 » Geoff Duke, Brits motor- en autocoureur († 2015)
  • 1924 » Jules de Corte, Nederlands liedschrijver, componist, pianist en zanger († 1996)
  • 1926 » Lino Aldani, Italiaans sciencefictionschrijver († 2009)
  • 1929 » Arie van Gemert, Nederlands voetbalscheidsrechter
  • 1929 » Lennart Meri, Estisch schrijver, filmregisseur en oud-president († 2006)
  • 1929 » Richard Lewontin, Amerikaans evolutiebioloog/geneticus

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Ziengs

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Ziengs.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Ziengs.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Ziengs (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I17668.php : benaderd 8 januari 2026), "Jakobus Hendrikus "Kobus" Ziengs (1925-2007)".