Stamboom Klavers » Geesje Vos (1904-1982)

Persoonlijke gegevens Geesje Vos 


Gezin van Geesje Vos

Zij is getrouwd met Henderikus Boer.

Zij zijn getrouwd op 2 februari 1924 te Emmen, Drenthe, zij was toen 20 jaar oud.Bron 3

Zij verhuizen 1-2-1927 van Veenoord, Sleen naar Nieuw-Amsterdam, Emmen.

Kind(eren):

  1. Jan Boer  1924-1925
  2. Jan Boer  1926-1931
  3. Fenna Boer  1930-1982
  4. Jan Boer  1934-1935


Notities over Geesje Vos

Beroep: 1924 dienstbode; 1931-1935 arbeidster.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Geesje Vos?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Geesje Vos

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Geesje Vos

Jan Vos
1870-????
Fenna Huizing
± 1871-< 1924

Geesje Vos
1904-1982

1924
Jan Boer
1924-1925
Jan Boer
1926-1931
Fenna Boer
1930-1982
Jan Boer
1934-1935

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. - www.AlleDrenten.nl - aktenummer 12

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 25 januari 1904 lag tussen -4,1 °C en -0,2 °C en was gemiddeld -1,6 °C. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
    • 23 januari » De Noorse plaats Ålesund wordt verwoest door een brand.
    • 7 februari » Een groot deel van de Amerikaanse stad Baltimore brandt af.
    • 14 maart » Isabella Richaards, Surinaams politica († 1985)
    • 1 mei » België en Frankrijk spelen beide de eerste voetbalinterland uit hun geschiedenis en spelen in Brussel met 3-3 gelijk.
    • 29 juni » In Drenthe worden twee prehistorische veenlijken gevonden: het paar van Weerdinge.
    • 8 oktober » Een zware storm raast langs de Nederlandse kust. Verscheidene vissersvaartuigen zinken. Alleen uit Urk al komen 14 vissers om het leven.
  • De temperatuur op 2 februari 1924 lag tussen 0,1 °C en 7,4 °C en was gemiddeld 4,0 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 0,2 uur zonneschijn (2%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1924: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,2 miljoen inwoners.
    • 8 februari » In Carson City in de Amerikaanse staat Nevada wordt voor het eerst een doodvonnis voltrokken met behulp van een gaskamer.
    • 17 februari » Johnny Weissmuller verbetert in Miami zijn eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag tot 57,4. Het oude record (58,6) stond sinds 9 juli 1922 op naam van de Amerikaanse zwemmer en latere filmster (Tarzan).
    • 14 maart » Paul Huf, Nederlands fotograaf († 2002)
    • 12 oktober » In de Zwitserse stad Aarau wordt Stadion Brügglifeld officieel in gebruik genomen.
    • 30 oktober » Wereldspaardag is 30 oktober 1924 in het leven geroepen op het eerste internationale spaarbankcongres van de Wereldvereniging van Spaarbanken in Milaan, Italië. De dag is bedoeld om mensen wereldwijd bewust te maken van het belang van sparen.
    • 28 december » TIGR, de eerste illegale gewapende verzetsorganisatie tegen het fascisme in Europa wordt opgericht in Triëst (Italië).
  • De temperatuur op 20 februari 1982 lag tussen -4,6 °C en 4,4 °C en was gemiddeld -0,6 °C. Er was 8,4 uur zonneschijn (82%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 11 september 1981 tot zaterdag 29 mei 1982 was er in Nederland het kabinet Van Agt II met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA).
  • Van zaterdag 29 mei 1982 tot donderdag 4 november 1982 was er in Nederland het kabinet Van Agt III met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA).
  • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1982: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,3 miljoen inwoners.
    • 12 januari » In Bombay verliest Nederland in de troostfinale van het WK hockey met 4-2 van Australië.
    • 10 maart » De Verenigde Staten starten een olie-embargo tegen Libië.
    • 15 mei » Voetbalclub Ajax wordt voor de twintigste keer kampioen van Nederland.
    • 21 september » Premier Robert Mugabe van Zimbabwe dreigt politieke dissidenten en rebellen met het instellen van krijgsraden en het vormen van vuurpelotons.
    • 24 november » Het Akkoord van Wassenaar wordt getekend door de overheid aan de ene kant en de Stichting van de Arbeid aan de andere kant. Er werden afspraken vastgelegd die gevolgen had voor de loonmatiging.
    • 26 november » De Zilveren Camera 1982, de prijs voor de beste Nederlandse persfoto van het jaar, wordt gewonnen door de Amsterdamse freelance-fotograaf Dirk-Jan Prins voor zijn foto van de arrestatie van de Brit Allan R., die op 6 augustus in Amsterdam een politieman doodschoot.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1901 » Pablo Antonio, Filipijns architect († 1975)
  • 1902 » Jan Vogel, Nederlands accordeonist, componist en dirigent († 1983)
  • 1904 » Frans Goedhart, Nederlands politicus, verzetsstrijder en journalist († 1990)
  • 1905 » Maria von Trapp, Oostenrijks-Amerikaans gouvernante († 1987)
  • 1905 » Maurice Roy, Canadees kardinaal († 1985)
  • 1906 » Toni Ulmen, Duits autocoureur († 1976)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Vos

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Vos.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Vos.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Vos (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I175254.php : benaderd 7 maart 2026), "Geesje Vos (1904-1982)".