Stamboom Klavers » Jan Huisjes (± 1904-)

Persoonlijke gegevens Jan Huisjes 

  • Hij is geboren rond 1904 in Den-Ham (Aduard, Bellingwolde, Overijssel of Duitsland ).
  • Een kind van Gerrit Huisjes en Geertje Stokvis
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 4 juni 2016.

Gezin van Jan Huisjes

Hij is getrouwd met Roelofje Eising.

Zij zijn getrouwd op 2 november 1929 te Diever, Drenthe.Bron 1


Notities over Jan Huisjes

Beroep: 1929 broodbakker.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Huisjes?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan Huisjes

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Huisjes

Janna Mollenhorst
± 1840-1904

Jan Huisjes
± 1904-????

1929

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. - www.AlleDrenten.nl - aktenummer 16

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 2 november 1929 lag tussen -0,3 °C en 10,8 °C en was gemiddeld 4,2 °C. Er was 5,3 uur zonneschijn (55%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1929: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,7 miljoen inwoners.
    • 31 januari » Leon Trotski wordt verbannen uit de Sovjet-Unie.
    • 16 mei » De eerste Oscar-uitreiking.
    • 1 juni » Oprichting van de Nederlandse amateurvoetbalvereniging en latere profvoetbalclub Achilles '29.
    • 7 augustus » Oprichting van de Griekse voetbalclub Ergotelis FC.
    • 7 september » Bekrachtiging van het Protocol van Genève (verbod op chemische wapens).
    • 11 september » In Rotterdam fuseren de scheepswerven Wilton en Fijenoord.

Over de familienaam Huisjes

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Huisjes.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Huisjes.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Huisjes (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I175120.php : benaderd 14 januari 2026), "Jan Huisjes (± 1904-)".