Stamboom Klavers » Geessien "Gé" Folkerts (1911-2008)

Persoonlijke gegevens Geessien "Gé" Folkerts 


Gezin van Geessien "Gé" Folkerts

Zij is getrouwd met Broer Vos.

Zij zijn getrouwd op 5 april 1932 te Odoorn, Drenthe, zij was toen 20 jaar oud.Bron 4

Zij verhuizen 1-5-1933 van Odoorn naar Nieuw-Weerdinge.

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. Sobina Berlina Vos  1940-< 2008
  4. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Geessien "Gé" Folkerts?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Geessien "Gé" Folkerts

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Geessien Folkerts

Jan Aardema
1864-1933

Geessien Folkerts
1911-2008

1932

Broer Vos
1910-1975


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. - www.Drentsarchief.nl - aktenummer 1033
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 26 oktober 1911 lag tussen 5,0 °C en 10,5 °C en was gemiddeld 8,5 °C. Er was 4,9 mm neerslag. Er was 3,0 uur zonneschijn (30%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 26 januari » Première van de opera Der Rosenkavalier van Richard Strauss in Dresden.
    • 16 maart » Oprichting van de Hongaarse voetbalclub Vasas SC Boedapest.
    • 31 mei » De Britse fysicus Ernest Rutherford presenteert een nieuw atoommodel.
    • 17 juni » De Universiteit van IJsland wordt gesticht.
    • 23 oktober » Italiaans-Turkse Oorlog: Kapitein-Vlieger Carlos Piazza steeg op 23 oktober 1911 om 06:19 uur met zijn Blériot XI op voor een verkenningsvlucht, om zo de Turks-Arabische opmars te lokaliseren. Hierdoor legde Kapitein-Vlieger Carlos Piazza de eerste oorlogsvlucht af in de geschiedenis en was de Blériot XI het eerste militaire vliegtuig dat ingezet werd tijdens een oorlog. Gevolgd door Kapitein-Vlieger Ricardo Moizo in een Nieuport.
    • 27 november » Paus Pius X creëert 19 nieuwe kardinalen, onder wie de Nederlandse Redemptorist pater Willem Marinus van Rossum.
  • De temperatuur op 5 april 1932 lag tussen 0,8 °C en 8,5 °C en was gemiddeld 4,8 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 1,0 uur zonneschijn (8%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
    • 27 maart » Oprichting van de amateurvoetbalclub VV De Bataven.
    • 6 mei » Moordaanslag op president Paul Doumer van Frankrijk in Parijs. De president sterft een dag later aan zijn verwondingen.
    • 21 mei » Amelia Earhart voltooit als eerste vrouw een non-stop solovlucht over de Atlantische Oceaan.
    • 28 juni » In België wordt de eerste taalwet in stemming gebracht.
    • 2 augustus » Het positron, het antideeltje van het elektron, wordt ontdekt door Carl Anderson.
    • 16 oktober » Opening van het Stade Armand Cesari in de Franse stad Bastia.
  • De temperatuur op 19 september 2008 lag tussen 3,9 °C en 17,2 °C en was gemiddeld 10,2 °C. Er was 8,1 uur zonneschijn (65%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2008: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,4 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Cyprus en Malta schakelen over op de euro als wettelijk betaalmiddel.
    • 10 februari » Bij de wereldkampioenschappen schaatsen allround in Berlijn wordt Sven Kramer net als een jaar eerder wereldkampioen. Paulien van Deutekom wint de titel bij de vrouwen.
    • 27 maart » Geert Wilders brengt zijn omstreden anti-Koranfilm Fitna uit op het internet.
    • 21 augustus » Titelverdediger Amerika wint het vierde olympische voetbaltoernooi voor vrouwen door Brazilië in de finale met 1-0 te verslaan.
    • 22 augustus » De Nederlandse vrouwen hockeyploeg wint op de Olympische Spelen van Peking na 24 jaar eindelijk weer goud door in de finale met 2-0 van gastland China te winnen.
    • 3 oktober » Het Amerikaanse Congres neemt het Plan-Paulson aan, een grootscheeps reddingsplan om de financiële crisis van 2008 te bezweren.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1907 » Jan Apon, Nederlands acteur en auteur († 1993)
  • 1911 » Mahalia Jackson, Amerikaans gospelzangeres († 1972)
  • 1912 » Don Siegel, Amerikaans filmregisseur († 1991)
  • 1913 » Netty Simons, Amerikaans componiste, muziekproducent en muziekredacteur († 1994)
  • 1914 » Adriaan de Groot, Nederlands psycholoog († 2006)
  • 1915 » Ray Crawford, Amerikaans autocoureur († 1996)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Folkerts

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Folkerts.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Folkerts.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Folkerts (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I16577.php : benaderd 3 januari 2026), "Geessien "Gé" Folkerts (1911-2008)".