Stamboom Klavers » Gerrit Veldman (1926-2006)

Persoonlijke gegevens Gerrit Veldman 


Gezin van Gerrit Veldman

Hij is getrouwd met Cornelia Schonewille.

Zij zijn getrouwd op 29 januari 1952 te Emmen, Drenthe, hij was toen 25 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerrit Veldman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerrit Veldman

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerrit Veldman

Jan Veldman
1857-1941
Bruina Lok
1858-1940

Gerrit Veldman
1926-2006

1952

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. - advertentie Dagblad van het Noorden

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 17 mei 1926 lag tussen 2,0 °C en 11,7 °C en was gemiddeld 7,5 °C. Er was 0,7 mm neerslag. Er was 0,8 uur zonneschijn (5%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1926: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,4 miljoen inwoners.
    • 9 maart » Oprichting van de Noorse voetbalclub Strindheim IL uit Trondheim.
    • 18 april » Oprichting van de Ecuadoraanse voetbalclub Club 9 de Octubre.
    • 13 juni » In de Estische hoofdstad Tallinn wordt het Kadrioru Stadion geopend.
    • 20 juni » Demonstratie van de eerste, draadloze telefoon te Berlijn.
    • 26 augustus » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub AC Fiorentina.
    • 26 september » In Oslo wordt het Ullevaal Stadion geopend.
  • De temperatuur op 29 januari 1952 lag tussen -0,1 °C en 2,5 °C en was gemiddeld 1,4 °C. Er was 3,6 uur zonneschijn (40%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 15 maart 1951 tot 2 september 1952 was er in Nederland het kabinet Drees I met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1952: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,3 miljoen inwoners.
    • 10 maart » Fulgencio Batista leidt een geslaagde staatsgreep in Cuba.
    • 3 april » Koningin Juliana houdt voor het Amerikaans Congres een pleidooi voor de wereldvrede.
    • 2 mei » De De Havilland Comet vliegt als eerste passagiersvliegtuig met straalmotoren van Londen naar Johannesburg.
    • 23 juli » Generaal Mohammed Naguib leidt de Vrije Officieren (gevormd door Gamal Abdel Nasser, de echte persoon achter de coup) tegen koning Faroek van Egypte.
    • 11 augustus » Hussein wordt koning van Jordanië, nadat zijn voorganger Talal troonsafstand moet doen vanwege schizofrenie.
    • 11 november » De Bulgaarse rooms-katholieke bisschop Eugen Bossilkov (51) van Nicopolis en de priesters Kamen Vitchev (59), Pavel Djidjov (33), en Josaphat Chichov (68) worden gefusilleerd in een gevangenis in Sofia. Zij zijn in 1998 en 2002 zalig verklaard.
  • De temperatuur op 10 oktober 2006 lag tussen 10,1 °C en 18,6 °C en was gemiddeld 14,9 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,4 uur. Er was 0,9 uur zonneschijn (8%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2006: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 25 februari » Niels Kerstholt en Maaike Vos worden in Den Haag Nederlands kampioen shorttrack.
    • 10 juni » Justine Henin wint voor de derde keer Roland Garros.
    • 21 juni » Servië en Montenegro verliest bij het WK voetbal de laatste wedstrijd als duostaat met 3-2 van Ivoorkust.
    • 3 september » Madonna geeft het eerste van twee omstreden concerten in de Amsterdam ArenA, in het kader van haar Confessions Tour. Tijdens het nummer Live to Tell hangt ze aan een kruis, terwijl ze een doornenkroon draagt.
    • 31 oktober » Einde van de Israëlische militaire operatie in de Gazastrook
    • 6 december » Waarnemend hoofdredacteur Birgit Donker wordt door de redactie van NRC Handelsblad voorgedragen als nieuwe hoofdredacteur van de krant.
  • De temperatuur op 14 oktober 2006 lag tussen 9,6 °C en 16,9 °C en was gemiddeld 13,4 °C. Er was 3,7 uur zonneschijn (34%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2006: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 22 februari » Soennitische extremisten blazen de koepel van de al-Askari Schrijn in de Iraakse stad Samarra op.
    • 14 maart » Het gratis eerste nummer van nrc.next verschijnt.
    • 26 april » Erkenning van de Vlaamse Gebarentaal door het Vlaams Parlement.
    • 9 juni » In de openingswedstrijd van het WK voetbal wint gastland Duitsland in München met 4-2 van Costa Rica.
    • 12 juli » Israël verklaart Hezbollah de oorlog, nadat Hezbollah twee Israëlische soldaten heeft ontvoerd.
    • 17 september » Worstelaar John Cena verslaat Edge in een Tables, Ladders and Chairs Match en is daarom de nieuwe WWE Champion.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Veldman

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Veldman.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Veldman.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Veldman (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I16311.php : benaderd 4 maart 2026), "Gerrit Veldman (1926-2006)".