Stamboom Klavers » Geertje Raak (± 1889-????)

Persoonlijke gegevens Geertje Raak 

  • Zij is geboren rond 1889 in Hoogeveen, Drenthe.
  • Feit: (vermelding) Bloedverwantschap met Jordi en Quinten Klavers in %: 0,0009.
  • Een kind van Hendrik Raak en Roelofje Botter
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 6 januari 2019.

Gezin van Geertje Raak

Zij is getrouwd met Karst Berkenbosch.

Zij zijn getrouwd op 8 juli 1916 te Hoogeveen, Drenthe.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Geertje Raak?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Geertje Raak

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Geertje Raak

Roelof Raak
± 1829-????
Clasina Hartman
± 1830-????
Klaas Botter
1826-1866
Geertje Kip
1829-1900
Hendrik Raak
± 1850-????

Geertje Raak
± 1889-????

1916

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. - www.AlleDrenten.nl - aktenummer 57

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 8 juli 1916 lag tussen 12,1 °C en 21,2 °C en was gemiddeld 16,1 °C. Er was 8,1 uur zonneschijn (49%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
    • 24 april » Easter Rising in Ierland.
    • 27 juni » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club de Deportes Green Cross.
    • 1 juli » Eerste Wereldoorlog: eerste dag van de Slag aan de Somme. Op deze dag komen 20.000 soldaten van het Britse leger om, en raken 40.000 gewond. Het einde van de slag is in november.
    • 19 juli » De Slag bij Fromelles vindt plaats (ook nog op 20 juli). In de Australische geschiedenisboeken staat deze slag vermeld als "de bloedigste 24 uren van Australië". Meer dan 5500 Australiërs komen om in de strijd tegen de Duitsers, die gestationeerd zijn nabij Fromelles.
    • 2 december » De Franse generaal Joseph Joffre wordt vervangen door Robert Nivelle als stafchef van het Franse leger.
    • 29 december » Grigori Raspoetin wordt vermoord.

Over de familienaam Raak

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Raak.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Raak.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Raak (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I160870.php : benaderd 23 februari 2026), "Geertje Raak (± 1889-????)".