Stamboom Klavers » Jan Oost (± 1890-????)

Persoonlijke gegevens Jan Oost 

  • Hij is geboren rond 1890 in Hoogeveen, Drenthe.
  • Feit: (vermelding) Bloedverwantschap met Jordi en Quinten Klavers in %: 0,0175.
  • Een kind van Hendrik Oost en Grietje Kip
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 1 september 2021.

Gezin van Jan Oost

Hij is getrouwd met Geertje Stam.

Zij zijn getrouwd op 29 juli 1916 te Hoogeveen, Drenthe.Bron 1


Notities over Jan Oost

Beroep: 1916 schipper.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Oost?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan Oost

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Oost

Annigje Piest
1820-1909
Hindrik Kip
1828-1897
Hendrik Oost
1861-1927
Grietje Kip
1863-1910

Jan Oost
± 1890-????

1916

Geertje Stam
1897-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. - www.AlleDrenten.nl - aktenummer 61

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 29 juli 1916 lag tussen 11,2 °C en 22,7 °C en was gemiddeld 16,9 °C. Er was 7,8 uur zonneschijn (50%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
    • 9 maart » Duitsland verklaart de oorlog aan Portugal.
    • 24 april » Easter Rising in Ierland.
    • 18 mei » Begin regeerperiode Vietnamese keizer Khải Định.
    • 20 augustus » Het Amerikaans voetbalelftal speelt de eerste officiële interland uit de geschiedenis. In en tegen Zweden wordt met 3-2 verloren.
    • 8 september » Begin van de Slag bij Tabora.
    • 29 december » Grigori Raspoetin wordt vermoord.

Over de familienaam Oost

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Oost.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Oost.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Oost (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I160192.php : benaderd 9 januari 2026), "Jan Oost (± 1890-????)".