Stamboom Klavers » Margje Bron (± 1884-????)

Persoonlijke gegevens Margje Bron 


Gezin van Margje Bron

Zij is getrouwd met Jacob Otten.

Zij zijn getrouwd op 4 mei 1907 te Oldemarkt, Overijssel.Bron 1


Notities over Margje Bron

Beroep: 1907 dienstmeid.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Margje Bron?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Margje Bron

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Margje Bron

Albert Bron
1842-1911
Jantje Krediet
± 1852-????

Margje Bron
± 1884-????

1907

Jacob Otten
± 1884-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. - www.WieWasWie.nl - aktenummer 6

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 4 mei 1907 lag tussen 5,5 °C en 13,1 °C en was gemiddeld 10,1 °C. Er was 13,0 mm neerslag. Er was 10,3 uur zonneschijn (68%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
    • 13 januari » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Degerfors IF.
    • 21 februari » De veerboot SS Berlin breekt tijdens een storm in twee stukken op de pier van Hoek van Holland. 128 mensen komen om. Slechts zestien personen overleven de ramp.
    • 2 juni » In Peking gaan vijf auto's van verschillend fabricaat van start voor een race Peking-Parijs.
    • 19 juni » Oprichting van de Finse voetbalclub HJK Helsinki.
    • 8 september » Encycliek Pascendi Dominici Gregis van paus Pius X over de leerstellingen van het modernisme.
    • 19 oktober » Het eerste nummer van het links-radicale dagblad De Tribune verschijnt.

Over de familienaam Bron

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bron.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bron.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bron (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I158965.php : benaderd 13 januari 2026), "Margje Bron (± 1884-????)".