Stamboom Klavers » Harm Braker (± 1906-)

Persoonlijke gegevens Harm Braker 

  • Hij is geboren rond 1906 in Hoogeveen, Drenthe.
  • Feit: (vermelding) Bloedverwantschap met Jordi en Quinten Klavers in %: 0,0258.
  • Een kind van Albert Braker en Elisabeth Vos
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 4 juli 2017.

Gezin van Harm Braker

Hij is getrouwd met Johanna Margaretha Strijker.

Zij zijn getrouwd op 30 april 1930 te Hoogeveen, Drenthe.Bron 1


Notities over Harm Braker

Beroep: 1930 landbouwer te Zuidwolde.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Harm Braker?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Harm Braker

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Harm Braker

Jan Braker
1838-1920
Roelofje Slot
1839-1917
Aaltje Mager
1830-1913
Albert Braker
1867-1946
Elisabeth Vos
1865-1943

Harm Braker
± 1906-????

1930

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. - www.AlleDrenten.nl - aktenummer 44

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 30 april 1930 lag tussen 3,3 °C en 13,8 °C en was gemiddeld 9,1 °C. Er was 13,1 uur zonneschijn (88%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1930: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,8 miljoen inwoners.
    • 13 maart » De Amerikaans astronoom Clyde Tombaugh maakt melding van de ontdekking van de planeet Pluto.
    • 22 april » Het Verenigd Koninkrijk, Japan en de Verenigde Staten tekenen in Londen een verdrag waarin de onderzeebootoorlog en de bouw van marineschepen worden gereguleerd.
    • 18 juni » Oprichting van het Nationaal Instituut voor de Radio-omroep (NIR), de Belgische officiële radio.
    • 13 augustus » Oprichting van het Bisdom Berlijn in Duitsland.
    • 22 oktober » Oprichting van de amateurvoetbalclub SC Genemuiden.
    • 2 november » Haile Selassie wordt tot keizer van Ethiopië gekroond.

Over de familienaam Braker

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Braker.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Braker.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Braker (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I154242.php : benaderd 7 januari 2026), "Harm Braker (± 1906-)".