Stamboom Klavers » Cornelis "Cor" ten Napel (1913-1997)

Persoonlijke gegevens Cornelis "Cor" ten Napel 


Gezin van Cornelis "Cor" ten Napel

Hij is getrouwd met Saakje Schuurman.

Zij zijn getrouwd op 20 september 1938 te Emmen, Drenthe, hij was toen 25 jaar oud.Bron 2


Notities over Cornelis "Cor" ten Napel

Beroep: 1934-1975 banketbakker te Emmen.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis "Cor" ten Napel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelis "Cor" ten Napel

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelis ten Napel

Hendrik ten Napel
± 1851-< 1908
Femmigje Rook
± 1852-????

Cornelis ten Napel
1913-1997

1938

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. - Wietze Visscher ((XXXXX@XXXX.XXX))

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 6 januari 1913 lag tussen 1,5 °C en 8,2 °C en was gemiddeld 4,4 °C. Er was 0,1 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1913: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,1 miljoen inwoners.
    • 25 februari » Oprichting van voetbalclub AGOVV.
    • 15 april » Oprichting van de Colombiaanse voetbalclub Independiente Medellín.
    • 14 mei » In Haarlem wordt het Frans Hals Museum geopend.
    • 12 december » De Mona Lisa wordt teruggevonden in Florence, twee jaar nadat het doek uit het Louvre was gestolen.
    • 21 december » In de New York World verschijnt de eerste kruiswoordpuzzel. Hij is bedacht door Arthur Wynne.
    • 24 december » Groot spoorwegongeval bij Hooghalen.
  • De temperatuur op 20 september 1938 lag tussen 6,8 °C en 20,6 °C en was gemiddeld 14,8 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 6,2 uur zonneschijn (50%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1938: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
    • 7 februari » België - Oprichting van twee cultuurraden: een Nederlandstalige en een Franstalige.
    • 18 maart » Expropiación Petrolera: De Mexicaanse president Lázaro Cárdenas nationaliseert de olie-industrie.
    • 19 juni » Italië wint in Frankrijk de wereldtitel door Hongarije in de finale van het WK voetbal met 4-2 te verslaan.
    • 31 juli » De Britse stoomlocomotief Mallard bereikt een snelheid van 202,7 km/h, een record dat zestig jaar zou stand houden.
    • 23 september » De Ara Pacis Augustae wordt voor de tweede keer in zijn bestaan ingewijd. Sindsdien is het een van de beroemdste Romeinse monumenten.
    • 17 december » Het pas twee jaar oude Centraal Station van Utrecht brandt grotendeels uit.
  • De temperatuur op 5 februari 1997 lag tussen 1,3 °C en 7,1 °C en was gemiddeld 3,8 °C. Er was 5,3 mm neerslag gedurende 6,5 uur. Er was 5,2 uur zonneschijn (56%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1997: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,6 miljoen inwoners.
    • 13 januari » Monique Knol kondigt op 32-jarige leeftijd het einde aan van haar wielercarrière.
    • 28 maart » Zaïrese rebellen maken de verovering bekend van opnieuw een belangrijke stad, Kasenga, op de grens met Zambia in de mijnbouwprovincie Shaba.
    • 31 maart » Wielrenster Leontien van Moorsel pakt na drie jaar de draad weer op met winst in het criterium van Breezand.
    • 21 mei » FC Schalke 04 wint de UEFA Cup. In de tweede finalewedstrijd in Milaan zegeviert de Duitse voetbalclub na strafschoppen (4-1) ten koste van de Italiaanse thuisclub Internazionale.
    • 27 september » Bob Dylan treedt in Bologna op voor Paus Johannes Paulus II.
    • 15 oktober » Lancering van Cassini-Huygens, het eerste ruimtetuig dat in een baan om Saturnus terechtkomt en later een sonde in de atmosfeer van Titan (maan), een maan van Saturnus, laat afdalen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1912 » Jacques Ellul, Frans socioloog, filosoof en theoloog († 1994)
  • 1913 » Pierre Le Gloan, Frans gevechtspiloot uit de Tweede Wereldoorlog († 1943)
  • 1915 » Don Edwards, Amerikaans politicus († 2015)
  • 1915 » Ibolya Csák, Hongaars atlete († 2006)
  • 1916 » Hans Haasmann, Nederlands schoonspringer († 2008)
  • 1917 » King, Braziliaans voetballer

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Ten Napel


De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I142873.php : benaderd 28 januari 2026), "Cornelis "Cor" ten Napel (1913-1997)".