Stamboom Klavers » Grietje Everts (1916-1999)

Persoonlijke gegevens Grietje Everts 


Gezin van Grietje Everts

Zij is getrouwd met Egbert Logtmeijer.

Zij zijn getrouwd op 14 april 1938 te Steenwijkerwold, Overijssel, zij was toen 21 jaar oud.Bron 3


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Grietje Everts?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Grietje Everts

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Grietje Everts

Jan Everts
1842-1917
Albert Everts
1886-1918

Grietje Everts
1916-1999

1938

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. - bevolkingsregister Steenwijkerwold
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 18 december 1916 lag tussen -0,2 °C en 2,7 °C en was gemiddeld 1,5 °C. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
    • 13 januari » Door een zware storm breekt de Zuiderzeedijk op drie plaatsen door.
    • 3 februari » Tristan Tzara publiceert in Zürich zijn Dada-manifest.
    • 15 maart » Amerikaanse troepen vallen Mexico binnen in een poging revolutionair Pancho Villa te pakken te krijgen.
    • 17 juli » Het Uruguayaans voetbalelftal wint de eerste editie van de Copa América door naaste concurrent Argentinië in de slotwedstrijd op 0-0 te houden.
    • 20 augustus » Oprichting van de Chileense voetbalclub Ñublense.
    • 2 december » De Franse generaal Joseph Joffre wordt vervangen door Robert Nivelle als stafchef van het Franse leger.
  • De temperatuur op 14 april 1938 lag tussen 7,0 °C en 8,9 °C en was gemiddeld 7,6 °C. Er was 1,0 mm neerslag gedurende 2,6 uur. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1938: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
    • 24 februari » De Amerikaanse firma DuPont brengt de eerste tandenborstel gemaakt van nylon op de markt.
    • 11 maart » Na chantage van Hitler en om een oorlog met nazi-Duitsland te vermijden treedt Oostenrijks kanselier Kurt von Schuschnigg af.
    • 16 maart » Hitler houdt een rede in Wenen.
    • 21 mei » Splitsing van het Apostolisch vicariaat Nederlands-Borneo in Nederlands-Indië in het Apostolisch Vicariaat Pontianak en de Apostolische Prefectuur Bandjarmasin.
    • 26 mei » Eerste uitzending van de AVRO-quiz Hersengymnastiek.
    • 28 augustus » Tweede Wereldoorlog - het concentratiekamp Mauthausen wordt geopend.
  • De temperatuur op 31 augustus 1999 lag tussen 10,6 °C en 21,3 °C en was gemiddeld 16,5 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 2,5 uur zonneschijn (18%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1999: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,8 miljoen inwoners.
    • 27 januari » De parlementaire enquêtecommissie die de Bijlmerramp onderzoekt, begint aan de verhoren.
    • 1 mei » SpongeBob SquarePants gaat in de VS van start.
    • 9 mei » Beerschot VAC speelt zijn laatste wedstrijd tegen KFC Rita Berlaar.
    • 13 mei » Verkiezing van Carlo Azeglio Ciampi tot tiende president van Italië.
    • 9 juli » Studentenbetoging in Iran. Enkele tienduizenden studenten betogen in Teheran, en in een tiental andere steden van Iran. Ze werden brutaal aangevallen door de veiligheidsdienst van Iran. Betogers werden doodgeschoten, duizenden betogers werden gevangengenomen, velen onder hen zitten nog in de gevangenis, sommige zijn ofwel vrijgelaten, ofwel geëxecuteerd.
    • 10 december » Zwemster Therese Alshammar scherpt bij de Europese kampioenschappen in Lissabon het wereldrecord op de 100 meter vrije slag kortebaan (25 meter) aan tot 52,80. De mondiale toptijd was met 53,01 in handen van Jingyi Le.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Everts

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Everts.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Everts.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Everts (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I130776.php : benaderd 27 februari 2026), "Grietje Everts (1916-1999)".