Stamboom Klavers » Jantje "Janny" Schonewille (1924-2013)

Persoonlijke gegevens Jantje "Janny" Schonewille 


Gezin van Jantje "Janny" Schonewille

Zij is getrouwd met Johannes Visser.

Zij zijn getrouwd op 22 september 1955 te Zuidwolde, Drenthe, zij was toen 31 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jantje "Janny" Schonewille?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jantje "Janny" Schonewille

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jantje Schonewille

Arendje Smit
1874-1911
Hendrik Coelingh
± 1859-1935
Jantje Remken
1871-1912

Jantje Schonewille
1924-2013

1955

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. - advertentie overlijden 31-12-2013 van Janny Visser-Schonewille

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 4 maart 1924 lag tussen -1,1 °C en 5,3 °C en was gemiddeld 2,1 °C. Er was 1,5 mm neerslag. Er was 3,3 uur zonneschijn (30%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1924: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,2 miljoen inwoners.
    • 8 februari » In Carson City in de Amerikaanse staat Nevada wordt voor het eerst een doodvonnis voltrokken met behulp van een gaskamer.
    • 6 april » De fascisten behalen bij parlementsverkiezingen in Italië de absolute meerderheid
    • 20 april » Turkije krijgt onder leiding van Mustafa Kemal Atatürk een nieuwe grondwet.
    • 25 juni » Albert Calmette en Camille Guérin introduceren het vaccin tegen tuberculose.
    • 12 oktober » In de Zwitserse stad Aarau wordt Stadion Brügglifeld officieel in gebruik genomen.
    • 12 oktober » Oprichting van de Colombiaanse voetbalbond, de Federación Colombiana de Fútbol.
  • De temperatuur op 22 september 1955 lag tussen 12,6 °C en 24,4 °C en was gemiddeld 18,0 °C. Er was 7,7 uur zonneschijn (63%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1955: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,7 miljoen inwoners.
    • 25 februari » Verheffing van het Rooms-katholieke Apostolisch vicariaat Finland tot Bisdom Helsinki. Benoeming van de Nederlander Willem Cobben tot bisschop van Helsinki.
    • 30 maart » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de tiende keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 1-0 te winnen van Chili.
    • 1 mei » Instelling van de feestdag van de 'heilige Jozef Arbeider' op 1 mei door paus Pius XII om een christelijk tegenwicht te bieden aan de socialistische 'Dag van de Arbeid'.
    • 17 mei » Het derde kabinet Drees komt ten val nadat de ontwerphuurwet door de Tweede Kamer is verworpen.
    • 4 oktober » De Citroën DS19 wordt gepresenteerd.
    • 9 december » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club de Deportes La Serena.
  • De temperatuur op 31 december 2013 lag tussen 5,2 °C en 9,0 °C en was gemiddeld 7,1 °C. Er was 1,4 mm neerslag gedurende 3,0 uur. Er was 1,1 uur zonneschijn (14%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2013: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,8 miljoen inwoners.
    • 12 maart » Het Nederlandse tijdschrift de Gay Krant stopt na 34 jaargangen en in totaal 676 edities.
    • 24 mei » De voetbalbond van Gibraltar wordt door de UEFA erkend als het 54e lid. Vertegenwoordigende elftallen en clubs van Gibraltar mogen vanaf nu meedoen aan competities georganiseerd door de UEFA.
    • 17 juli » In Gent wordt het nieuwe stadion, de Ghelamco Arena, geopend.
    • 1 september » Oud-president Nelson Mandela van Zuid-Afrika keert onaangekondigd terug naar zijn huis in Johannesburg na een lang verblijf in een ziekenhuis in Pretoria.
    • 5 september » Bij een groot verkeersongeval in KwaZulu-Natal, Zuid-Afrika komen 27 mensen om het leven. Een vrachtwagen botste met vijf andere voertuigen, waaronder vier minibusjes vol passagiers.
    • 26 september » De TU Delft en drie Nederlandse bedrijven gaan in Bolivia meehelpen met het opzetten van een bedrijf dat lithiumbatterijen maakt.
  • De temperatuur op 6 januari 2014 lag tussen 7,0 °C en 14,5 °C en was gemiddeld 11,3 °C. Er was 2,3 mm neerslag gedurende 2,9 uur. Er was 1,0 uur zonneschijn (13%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2014: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,8 miljoen inwoners.
    • 22 februari » Dubbel succes voor Nederland tijdens de Olympische Winterspelen in Sotsji. Zowel de mannen als de vrouwen winnen goud op de ploegenachtervolging schaatsen.
    • 8 juni » Rafael Nadal wint voor de negende maal het toernooi van Roland Garros. In de finale verslaat hij Novak Đoković met 3-6, 7-5, 6-2, 6-4. Het is de veertiende zege van de Spanjaard bij een grandslamtoernooi, waarmee hij de prestatie van Pete Sampras evenaart.
    • 19 augustus » Door de islamistische terreurbeweging IS wordt een video naar buiten gebracht waarop de onthoofding is te zien van de Amerikaanse persfotograaf James Foley als vergelding voor de bombardementen door het Amerikaanse leger op stellingen van IS in Noord-Irak. Op de video wordt ook Steven Sotloff getoond als mogelijk het nieuwe slachtoffer.
    • 28 september » Er vallen drie doden en 24 gewonden wanneer een monstertruck het publiek inrijdt bij een evenement in de Nederlandse plaats Haaksbergen.
    • 30 oktober » De Costa Ricaanse vulkaan Turrialba barst voor het eerst in jaren uit. De as komt onder meer terecht op de 50 kilometer verderop gelegen hoofdstad San José.
    • 28 november » Het Kruger National Park begint met de verhuizing van vijfhonderd neushoorns naar veiliger oorden. Het hoopt daarmee te voorkomen dat de dieren ten prooi vallen aan stropers.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Schonewille


De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I13055.php : benaderd 3 januari 2026), "Jantje "Janny" Schonewille (1924-2013)".