De temperatuur op 16 oktober 1921 lag tussen 3,7 °C en 17,9 °C en was gemiddeld 10,0 °C. Er was 9,2 uur zonneschijn (86%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
9 februari » In Polen sterft de laatste in de vrije natuur levende wisent. In het begin van de 21e eeuw is de wisent geherintroduceerd en komt hij weer voor in het wild.
5 mei » Het parfum Chanel Nº5 wordt gelanceerd.
24 mei » De Belgische regering verleent het stakingsrecht aan de vakbonden.
21 juli » Riffijnse opstandelingen aangevoerd door Mohammed Abdelkrim El Khattabi overwinnen Spaanse troepen bij de Slag om Annual in Noord-Marokko.
20 oktober » Frankrijk en Turkse revolutionairen sluiten het Verdrag van Ankara.
24 november » De Japanse kroonprins Hirohito wordt regent voor zijn zieke vader, Yoshihito
Trouwdag 17 juni 1944
De temperatuur op 17 juni 1944 lag tussen 9,7 °C en 15,8 °C en was gemiddeld 12,1 °C. Er was 3,8 mm neerslag gedurende 3,8 uur. Er was 3,0 uur zonneschijn (18%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
21 april » Vrouwen in Frankrijk krijgen stemrecht.
18 mei » Poolse troepen veroveren het klooster van Monte Cassino.
13 juli » In Sneek begint de Sneker Bloednacht waarin vier inwoners van Sneek werden geliquideerd als vergelding voor de moord op Gaele van der Kooij, een lid van de Nationalsozialistisches Kraftfahrkorps.
23 augustus » Michael van Roemenië, de laatste koning van Roemenië, pleegt een staatsgreep en roept de capitulatie uit.
25 september » De bevrijding van Helmond tijdens de Tweede Wereldoorlog.
10 november » Begin van een grote razzia in Rotterdam en Schiedam, waarbij uiteindelijk circa 50.000 mannen tussen 17 en 40 jaar worden weggevoerd naar Duitsland.
Dag van overlijden 20 februari 2005
De temperatuur op 20 februari 2005 was gemiddeld 2,2 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,2 uur. Er was 6,1 uur zonneschijn (60%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
23 maart » In Nederland treedt D66-minister Thom de Graaf van Bestuurlijke Vernieuwing af, nadat in de Nacht van Van Thijn de gekozen burgemeester door de Eerste Kamer is getorpedeerd.
17 april » Na de voetbalwedstrijd Feyenoord-Ajax zijn er hevige rellen tussen supporters van beide clubs.
4 juli » Project Deep Impact: een ruimteprojectiel slaat in op de komeet Tempel 1.
6 juli » De Olympische Spelen van 2012 worden toegewezen aan Londen.
25 september » Tom Boonen wordt wereldkampioen wielrennen in de Spaanse hoofdstad Madrid.
19 november » Irakoorlog - Een Amerikaanse marinier wordt gedood door een bermbom in Haditha, gevolgd door een massamoord door de mariniers onder de plaatselijke bevolking: 24 Iraakse burgers, waaronder acht kinderen, worden gedood.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I12964.php : benaderd 31 december 2025), "Janna "Jannie" Schonewille (1921-2005)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.