Stamboom Klavers » Willemina Brink (1928-< 2026)

Persoonlijke gegevens Willemina Brink 


Gezin van Willemina Brink

(1) Zij is getrouwd met Jan Struik.

Zij zijn getrouwd op 30 oktober 1948 te Oosterhesselen, Drenthe, zij was toen 19 jaar oud.Bron 2

Het echtpaar is gescheiden 2 mei 1950 te Assen, Drenthe.Bron 3


(2) Zij is getrouwd met Hendrik Schonewille.

Zij zijn getrouwd op 5 mei 1951 te Hoogeveen, Drenthe, zij was toen 22 jaar oud.Bron 4


Kind(eren):

  1. Pedro Schonewille  1954-1972
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Willemina Brink?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Willemina Brink

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Willemina Brink

Gerrit Brink
± 1862-????
Hendrikje Brink
± 1862-????
Willemtien Keen
± 1863-????
Albert Brink
1892-????

Willemina Brink
1928-< 2026

(1) 1948

Jan Struik
± 1921-< 2019

(2) 1951

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 14 december 1928 lag tussen -5,4 °C en 1,9 °C en was gemiddeld -1,6 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 0,3 uur zonneschijn (4%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1928: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,6 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Florentino Feliciano, Filipijns rechtsgeleerde en rechter († 2015)
    • 5 augustus » De eerste marathon van Amsterdam wordt gelopen als onderdeel van de Olympische Zomerspelen 1928.
    • 11 augustus » Marie Braun wint tijdens de Olympische Spelen van Amsterdam goud op de 100 meter rugslag. Ook ruiter Charles Pahud de Mortanges, de ruiterequipe en bokser Bep van Klaveren winnen goud.
    • 29 augustus » Oprichting van de Hondurese voetbalclub Club Deportivo Motagua uit de hoofdstad Tegucigalpa.
    • 1 september » De president van Albanië kroont zichzelf tot koning onder de naam Zog.
    • 1 december » In Utrecht wordt het spoorwegmuseum geopend
  • De temperatuur op 5 mei 1951 lag tussen 6,0 °C en 15,5 °C en was gemiddeld 11,6 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,1 uur. Er was 6,8 uur zonneschijn (45%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
  • Van 15 maart 1951 tot 2 september 1952 was er in Nederland het kabinet Drees I met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1951: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,2 miljoen inwoners.
    • 6 maart » Proces tegen Ethel en Julius Rosenberg begint
    • 5 april » Julius en Ethel Rosenberg worden ter dood veroordeeld na schuldig bevonden te zijn aan spionage voor de Sovjet-Unie.
    • 19 mei » Eerste vlucht van de fokker S.14 machtrainer.
    • 18 juli » De Nederlandse wielrenner Wim van Est valt in de Ronde van Frankrijk in de afdaling van de Col d'Aubisque in een ravijn, en moet als leider opgeven.
    • 20 juli » Een jonge moslim vermoordt in Jeruzalem koning Abdullah van Jordanië.
    • 10 september » Het Verenigd Koninkrijk begint een economische boycot van Iran.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Brink

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Brink.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Brink.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Brink (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I1289.php : benaderd 21 februari 2026), "Willemina Brink (1928-< 2026)".