De temperatuur op 19 mei 1957 lag tussen 8,2 °C en 15,8 °C en was gemiddeld 11,9 °C. Er was 1,6 mm neerslag gedurende 1,0 uur. Er was 2,7 uur zonneschijn (17%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
2 januari » De AOW (Algemene Ouderdomswet) gaat in Nederland in.
4 januari » Elvis Presley wordt goedgekeurd voor militaire dienst.
13 januari » Het speelgoedbedrijf Wham-O produceert de eerste frisbee.
23 februari » Oprichting van het Bisdom Essen in de Bondsrepubliek Duitsland.
31 augustus » De Federatie van Malaya wordt een onafhankelijk schiereiland.
5 december » Zwarte Sinterklaas, de Nederlanders worden gesommeerd Indonesië te verlaten.
Trouwdag 5 september 1986
De temperatuur op 5 september 1986 lag tussen 6,0 °C en 18,8 °C en was gemiddeld 12,8 °C. Er was 9,7 uur zonneschijn (72%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
1 januari » De Noordoostpolder behoort voortaan tot de provincie Flevoland en niet meer tot Overijssel.
13 maart » Sojoez T-15 wordt gelanceerd. Haar bemanning is de eerste die Mir in de ruimte bezoekt.
13 april » Golfer Jack Nicklaus wint zijn zesde Masters toernooi.
26 april » De Nederlandse wielrenner Steven Rooks wint de 21ste editie van de Amstel Gold Race.
21 december » De senaat van Uruguay keurt een wetsvoorstel goed dat strafvervolging wegens schending van de mensenrechten uitsluit.
21 december » Het Nederlands voetbalelftal doet goede zaken in de EK-kwalificatiereeks door Cyprus in Nicosia met 2-0 te verslaan. Ruud Gullit en John Bosman maken de doelpunten. Simon Tahamata speelt zijn 22ste en laatste interland voor Oranje.
Dag van overlijden 16 januari 2014
De temperatuur op 16 januari 2014 lag tussen 5,9 °C en 8,9 °C en was gemiddeld 7,5 °C. Er was 2,6 mm neerslag gedurende 4,0 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
1 januari » Colorado is de eerste Amerikaanse staat waar de vrije verkoop van marihuana is toegestaan.
19 januari » Cabaretier Seth Gaaikema sluit na 55 jaar zijn carrière af met een optreden in de Stadsschouwburg in Groningen.
13 februari » De uitbarsting van de vulkaan Kelud op het Indonesische eiland Java kost aan zeker drie mensen het leven. Naar schatting meer dan 100.000 Javanen slaan op de vlucht.
18 maart » Rusland annexeert de Krim. Bij een inval in een legerbasis op de Krim door Russische militairen wordt een Oekraïense militair gedood. In reactie geeft de Oekraïense regering haar troepen op de Krim toestemming hun wapens te gebruiken.
8 april » De Wereldgezondheidsorganisatie meldt dat de ebola-epidemie in West-Afrika een van de ergste uitbraken ooit is van het virus. Er zijn al 101 mensen in Guinee aan de ziekte gestorven en tien in buurland Liberia.
15 april » In het oosten van Oekraïne begint de strijd tegen separatisten.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I127785.php : benaderd 14 januari 2026), "René Cornelis Petrus "René" Coenders (1957-2014)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.