De temperatuur op 4 augustus 1954 lag tussen 15,1 °C en 22,4 °C en was gemiddeld 18,9 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 7,3 uur zonneschijn (47%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
29 mei » Start van de allereerste Bilderberg-conferentie, die op initiatief van prins Bernhard plaatsvindt in hotel De Bilderberg in de bossen van Oosterbeek bij Arnhem.
6 juni » Eerste Eurovisie-uitzending met een verslag van het Narcissenfeest in Montreux.
15 juni » De UEFA (Union des Associations Européennes de Football) wordt opgericht in Bazel.
5 september » Nabij Shannon Airport in Ierland verongelukt KLM-vlucht 633.
18 december » Oprichting van de Colombiaanse voetbalclub Deportes Tolima.
31 december » Eerste oudejaarsconference van Wim Kan op de Nederlandse radio.
Trouwdag 12 november 1982
De temperatuur op 12 november 1982 lag tussen 8,1 °C en 14,5 °C en was gemiddeld 10,5 °C. Er was 4,5 mm neerslag gedurende 3,1 uur. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
4 april » De Belgische wielrenner René Martens wint de klassieker de Ronde van Vlaanderen.
18 april » De Nederlandse wielrenner Jan Raas wint de klassieker Parijs-Roubaix.
25 april » Israël draagt het laatste deel van de bezette Sinaïwoestijn over aan Egypte.
6 juni » De invasie van Libanon begint als Israëlische troepen Libanon binnentrekken.
1 november » Paus Johannes Paulus II bezoekt Ávila in Spanje voor de herdenking van de 400e sterfdag van Theresia van Ávila.
2 december » De Turkse autoriteiten leggen zonder opgaaf van reden het grootste dagblad van Turkije, Günaydın, voor onbepaalde tijd een verschijningsverbod op.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I12728.php : benaderd 20 februari 2026), "Jan Harm Schonewille (1954-2020)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.