Stamboom Klavers » Gerritdina [Kloeze] Kloese (1901-1964)

Persoonlijke gegevens Gerritdina [Kloeze] Kloese 


Gezin van Gerritdina [Kloeze] Kloese

(1) Zij is getrouwd met Pieter Hulst.

Zij zijn getrouwd op 4 juli 1918 te Emmen, Drenthe, zij was toen 16 jaar oud.Bron 3

Het echtpaar is gescheiden 6 mei 1919 te Assen, Drenthe.Bron 4


(2) Zij is getrouwd met Jacob Vos.

Zij zijn getrouwd op 10 juni 1922 te Emmen, Drenthe, zij was toen 20 jaar oud.Bron 5


Kind(eren):

  1. Jan Vos  1923-< 2022
  2. Gerrit Vos  1925-< 2024
  3. Jan Cornelis Vos  1927-< 2025
  4. Meindert Vos  1929-< 2025
  5. Wiebegien Vos  1931-2020 
  6. (Niet openbaar)


Notities over Gerritdina [Kloeze] Kloese

Beroep: 1918-1922 arbeidster.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerritdina [Kloeze] Kloese?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerritdina [Kloeze] Kloese

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerritdina [Kloeze] Kloese

Jan Douwsma
1848-1943
Fenje Gort
1844-1914

Gerritdina [Kloeze] Kloese
1901-1964

(1) 1918

Pieter Hulst
1894-1936

(2) 1922

Jacob Vos
1896-????

Jan Vos
1923-< 2022
Gerrit Vos
1925-< 2024
Jan Cornelis Vos
1927-< 2025
Meindert Vos
1929-< 2025
Wiebegien Vos
1931-2020

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. - Sep Hulst -
  3. - www.Drentsarchief.nl - aktenummer 182
  4. (Niet openbaar)
  5. - www.AlleDrenten.nl - aktenummer 201

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 20 oktober 1901 lag tussen 7,5 °C en 15,8 °C en was gemiddeld 10,9 °C. Er was 1,2 uur zonneschijn (12%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1901: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Nigeria wordt een protectoraat van het Verenigd Koninkrijk.
    • 1 januari » Oprichting van het Gemenebest van Australië.
    • 27 maart » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub Brühl St. Gallen.
    • 28 april » Oprichting van de Koninklijke Nederlandse Atletiek Unie.
    • 24 juni » Oprichting van de Engelse voetbalclub Brighton & Hove Albion in Brighton.
    • 6 oktober » Oprichting van de Franse voetbalclub Amiens SC.
  • De temperatuur op 10 juni 1922 lag tussen 11,5 °C en 16,5 °C en was gemiddeld 14,3 °C. Er was 7,7 mm neerslag. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1922: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,0 miljoen inwoners.
    • 25 februari » Henri Landru, beter bekend als blauwbaard wordt geëxecuteerd.
    • 7 mei » België verslaat het Nederlands voetbalelftal met 2-1.
    • 9 juli » Johnny Weissmuller zwemt als eerste mens onder de minuut op de 100 meter vrije slag; in Alameda brengt de latere filmster (Tarzan) het wereldrecord op 58,6. Het oude record (1.00,4) stond sinds 24 augustus 1920 op naam van zijn Amerikaanse landgenoot Duke Kahanamoku.
    • 8 november » Parijse metrolijn 9 voor het eerst geopend.
    • 6 december » In Londen wordt een overeenkomst getekend tussen Britse en Ierse vertegenwoordigers waarbij Ierland de status van dominion wordt verleend.
    • 30 december » Lenin sticht de Unie van Socialistische Sovjet-Republieken.
  • De temperatuur op 31 mei 1964 lag tussen 11,7 °C en 25,2 °C en was gemiddeld 18,6 °C. Er was 13,1 mm neerslag gedurende 3,0 uur. Er was 11,1 uur zonneschijn (68%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
  • In het jaar 1964: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,0 miljoen inwoners.
    • 13 januari » Benoeming van Karol Wojtyła tot aartsbisschop van Krakau in Polen.
    • 25 mei » David Sutch vaart naar legerfort Shivering Sands om Radio Sutch te beginnen.
    • 4 juni » Benoeming van de Nederlander Johannes Willebrands, secretaris van het Secretariaat voor de Eenheid onder de Christenen, tot titulair bisschop van Mauriana.
    • 5 juni » The Beatles geven het eerste van twee concerten in het Noord-Hollandse Blokker.
    • 1 oktober » Nederland 2 gaat als tweede officiële Nederlandse televisiezender van start.
    • 21 december » In Groot-Brittannië wordt de doodstraf afgeschaft.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Kloese

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kloese.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kloese.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kloese (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I127247.php : benaderd 23 februari 2026), "Gerritdina [Kloeze] Kloese (1901-1964)".