Stamboom Klavers » Albertje Ophof (1920-< 2019)

Persoonlijke gegevens Albertje Ophof 


Gezin van Albertje Ophof

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Albertje Ophof?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Albertje Ophof

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Albertje Ophof

Jakob Ophof
1850-????
Jakob Ophof
1886-1922

Albertje Ophof
1920-< 2019


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. - www.Drentsarchief.nl - aktenummer 715

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 april 1920 lag tussen 2,8 °C en 11,1 °C en was gemiddeld 6,8 °C. Er was 4,1 mm neerslag. Er was 8,8 uur zonneschijn (60%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 4 februari » Duitsland ontruimt het Hultschiner landje
    • 8 juni » Oprichting van het Rooms-katholieke Apostolisch vicariaat Finland.
    • 15 augustus » Oprichting van de Albanese voetbalclub SK Tirana.
    • 20 augustus » In Mülheim an der Ruhr wordt de Duitse hockey- en tennisclub Uhlenhorst Mülheim opgericht.
    • 3 oktober » Het Uruguayaans voetbalelftal wint de vierde editie van de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-1 te winnen van Chili.
    • 7 oktober » Het Ir. D.F. Woudagemaal te Lemmer wordt in gebruik genomen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1918 » Willy Schütz-Erb, Duits componist en dirigent († 1992)
  • 1918 » Wijtze Sietze Bisschop, Nederlands Engelandvaarder († 2006)
  • 1919 » Boris Gojchman, (Sovjet)Russisch waterpolospeler († 2006)
  • 1922 » Edmond Cathenis, Belgisch senator († 1976)
  • 1922 » Pino Cerami, Belgisch wielrenner († 2014)
  • 1922 » Wim Jorissen, Belgisch politicus († 1982)

Over de familienaam Ophof

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Ophof.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Ophof.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Ophof (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I126526.php : benaderd 15 januari 2026), "Albertje Ophof (1920-< 2019)".