Stamboom Klavers » Ietje Jantina Penning (1902-)

Persoonlijke gegevens Ietje Jantina Penning 


Gezin van Ietje Jantina Penning

Zij is getrouwd met Jan Dokter.

Zij zijn getrouwd op 11 juni 1920 te Odoorn, Drenthe, zij was toen 18 jaar oud.Bron 2

Zij verhuizen 15-2-1926 van Nieuw-Weerdinge naar Hoensbroek; 10-3-1928 naar Nieuw-Weerdinge; 13-5-1935 naar Zandberg, Vlagtwedde.

Kind(eren):

  1. Jelle Dokter  1920-< 2019
  2. Alida Dokter  1922-< 2021
  3. Antje Ietina Dokter  1923-< 2022
  4. Hendrik Dokter  1924-1924
  5. Antje Jantina Dokter  1925-< 2024
  6. Hendrik Dokter  1928-< 2024
  7. (Niet openbaar)

Het echtpaar is gescheiden 30 maart 1948 te Den-Haag, Zuid-Holland, Nederland.Bron 3


Notities over Ietje Jantina Penning

Beroep: 1920 arbeidster.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Ietje Jantina Penning?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Ietje Jantina Penning

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Ietje Jantina Penning

Jan Veling
1833-1915
Ietje Middel
1834-1904
Aaltje Veling
1865-1932

Ietje Jantina Penning
1902-????

1920

Jan Dokter
1899-????

Jelle Dokter
1920-< 2019
Alida Dokter
1922-< 2021
Hendrik Dokter
1928-< 2024

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. - www.AlleGroningers.nl - aktenummer 116
  2. - www.Drentsarchief.nl - aktenummer 91
  3. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 6 april 1902 lag tussen 2,3 °C en 7,4 °C en was gemiddeld 5,2 °C. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 8 mei » Op Martinique barst een vulkaan uit. Gloeiend hete lava stroomt over de hellingen van de Mont Pelée naar beneden. Ten gevolge van die uitbarsting verliezen vele mensen het leven en wordt de voornaamste stad op het eiland, Saint Pierre, verwoest.
    • 28 mei » Encycliek Mirae Caritatis van Paus Leo XIII over de Heilige Eucharistie.
    • 1 juni » De grote staking van Twentse textielarbeiders verloopt. Op het hoogtepunt van de acties waren 45.000 textielarbeiders werkloos, hetzij door staking, hetzij door uitsluiting.
    • 18 augustus » Oprichting van de Oostenrijkse omnisportvereniging Grazer AK.
    • 31 oktober » Voltooiing van de eerste telegraafkabel door de Stille Oceaan.
    • 2 november » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club Social de Deportes Rangers.
  • De temperatuur op 11 juni 1920 lag tussen 9,1 °C en 24,4 °C en was gemiddeld 17,2 °C. Er was 11,8 uur zonneschijn (71%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 12 februari » Het vrachtschip de West Aleta, met een lading van 15.000 vaten wijn, vergaat voor de kust van Terschelling, het bergen van de wijn neemt negen maanden in beslag.
    • 16 mei » Paus Benedictus XV verklaart de Franse vrijheidsstrijdster Jeanne d'Arc heilig.
    • 31 mei » Ajax-voetballer Jan de Natris leidt tijdens de Olympische Spelen in Antwerpen de 'Opstand aan de Schelde' in. Uit protest tegen de privileges van de officials en de huisvesting worden grammofoonplaten in de Schelde gegooid. Later trekken de spelers naar de binnenstad van Antwerpen voor een drinkgelag.
    • 8 augustus » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub Spartak Myjava.
    • 10 oktober » Italië annexeert Zuid-Tirol.
    • 5 december » In Griekenland roept een referendum koning Constantijn I terug op de troon.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Penning

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Penning.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Penning.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Penning (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I125287.php : benaderd 9 januari 2026), "Ietje Jantina Penning (1902-)".