De temperatuur op 22 februari 1914 lag tussen 4,1 °C en 10,5 °C en was gemiddeld 8,0 °C. Er was 4,5 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
13 mei » Bisschopswijding van Laurentius Schrijnen, bisschop van Roermond.
29 mei » De RMS Empress of Ireland botst tegen het Noorse steenkoolvrachtschip Storstad, en zinkt binnen 14 minuten. Van de 1477 passagiers aan boord overleven slechts 465 passagiers de ramp.
30 juni » Gandhi wordt gearresteerd in zijn anti-apartheidsstrijd in Zuid-Afrika.
23 juli » Oostenrijk-Hongarije stelt een ultimatum aan Servië. Het land krijgt 48 uur om te voldoen aan een aantal onmogelijke Oostenrijkse eisen. Een oorlog lijkt onvermijdelijk. (Juli-ultimatum)
3 augustus » (Italië) - De regering in Rome verklaart zich neutraal en weigert aan de oorlog te gaan deelnemen aan de zijde van de andere partners in het Drievoudig Verbond, Duitsland en Oostenrijk-Hongarije.
25 augustus » Laatste dag van de Slag der Grenzen tussen Frankrijk en Duitsland.
Trouwdag 11 maart 1935
De temperatuur op 11 maart 1935 lag tussen -2,9 °C en 8,1 °C en was gemiddeld 2,1 °C. Er was 9,0 uur zonneschijn (78%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
2 februari » PKC, momenteel de grootste korfbalclub ter wereld, wordt opgericht.
2 maart » Koning Rama VII van Thailand treedt af ten gunste van zijn neef Rama VIII.
16 maart » Adolf Hitler geeft opdracht tot herbewapening van Duitsland, in strijd met het Verdrag van Versailles.
18 april » Bij de Provinciale Staten-verkiezingen behaalt de NSB 7,9 procent van de stemmen. In Den Haag scoort de partij van Anton Mussert zelfs 12 procent.
26 april » Het Nationaal Park De Hoge Veluwe wordt gesticht.
2 juni » Oprichting van het Dansk Håndbold Forbund.
Dag van overlijden 31 maart 1996
De temperatuur op 31 maart 1996 lag tussen -2,4 °C en 6,2 °C en was gemiddeld 1,5 °C. Er was 2,0 mm neerslag gedurende 3,5 uur. Er was 4,7 uur zonneschijn (37%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
15 maart » De Nederlandse vliegtuigbouwer Fokker wordt failliet verklaard.
4 april » In de Efteling wordt de attractie Villa Volta geopend.
19 mei » Vlucht STS-77 (Spaceshuttle Endeavour) wordt gelanceerd.
18 augustus » PSV wint de eerste editie van de Johan Cruijff Schaal door Ajax met 3-0 te verslaan.
31 oktober » Elizabeth Taylor scheidt van haar achtste echtgenoot.
10 december » Jerry Rawlings roept zichzelf uit tot winnaar van de presidentsverkiezingen in Ghana, twee dagen na de stembusgang in het West-Afrikaanse land.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I123787.php : benaderd 26 februari 2026), "Evert Koster (1914-1996)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.