Stamboom Klavers » Wubbechiena "Woppie" Terpstra (1915-2009)

Persoonlijke gegevens Wubbechiena "Woppie" Terpstra 


Gezin van Wubbechiena "Woppie" Terpstra

Zij is getrouwd met Hilvert Spier.

Zij zijn getrouwd op 15 augustus 1936 te Emmen, Drenthe, zij was toen 21 jaar oud.Bron 3


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)


Notities over Wubbechiena "Woppie" Terpstra

Beroep: 1936 dienstbode.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wubbechiena "Woppie" Terpstra?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wubbechiena "Woppie" Terpstra

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wubbechiena Terpstra

Gerrit Popken
1866-1900
Jan Terpstra
1890-1986

Wubbechiena Terpstra
1915-2009

1936

Hilvert Spier
1913-1996


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. - www.Drentsarchief.nl - aktenummer 263

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 10 april 1915 lag tussen 2,1 °C en 10,0 °C en was gemiddeld 5,8 °C. Er was 2,2 mm neerslag. Er was 4,3 uur zonneschijn (32%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
    • 19 januari » Georges Claude krijgt octrooi op de neonlamp.
    • 16 februari » De Fransen beginnen in Champagne een winteroffensief tegen de Duitse troepen; een maand later wordt het zonder enig resultaat afgeblazen.
    • 14 maart » Sewraam Rambaran Mishre, Surinaams politicus († 1964)
    • 18 maart » De Geallieerden lijden een zware nederlaag op zee in Turkije bij de slag om Gallipoli.
    • 17 april » Op 17 april 1915 werden zware mijnladingen onder de Duitse stellingen op Hill 60 tot ontploffing gebracht, het begin van de Tweede Slag om Ieper
    • 25 september » Begin van de Slag bij Loos.
  • De temperatuur op 15 augustus 1936 lag tussen 10,5 °C en 23,5 °C en was gemiddeld 17,6 °C. Er was 11,4 uur zonneschijn (77%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1936: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,5 miljoen inwoners.
    • 15 februari » Hitler presenteert de Volkswagen.
    • 7 maart » Duitsland start remilitarisatie van het Rijnland, daarmee het verdrag van Versailles overtredend.
    • 30 juni » Het boek "Gone with the wind" wordt gepubliceerd.
    • 1 augustus » Het voormalige paleis van koning Willem II in Tilburg, wordt nadat het ruim 70 jaar als Rijks-HBS is gebruikt, na een grondige renovatie, door burgemeester Frans Vonk de Both in gebruik genomen als het stadhuis van Tilburg, en wordt bekend als het Paleis-Raadhuis.
    • 13 september » Voor de tweede maal wordt Loen, Noorwegen, getroffen door een vloedgolf nadat een enorm rotsblok in een meer is gevallen. Er vallen 74 doden.
    • 25 oktober » Duitsland en Italië sluiten een bondgenootschap, de zogenaamde As Rome-Berlijn.
  • De temperatuur op 2 december 2009 lag tussen 0,1 °C en 6,4 °C en was gemiddeld 4,3 °C. Er was 2,9 mm neerslag gedurende 5,7 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2009: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
    • 25 februari » Bij een vliegtuigcrash van Turkish Airlines-vlucht 1951 nabij luchthaven Schiphol vallen negen doden.
    • 13 april » In Malmö wordt het Swedbank Stadion officieel in gebruik genomen met een wedstrijd tussen Malmö FF en Örgryte IS.
    • 25 juni » Extremistische strijders in Somalië amputeren bij vier jongeren de rechterhand en het linkerbeen. Daarmee straffen leden van de islamitische strijdgroep Al-Shabaab hen voor diefstallen.
    • 27 juni » De Nederlandse popgroep Krezip geeft haar afscheidsconcert.
    • 31 juli » In het Noorse gedeelte van het Skagerrak dreigt een milieuramp als gevolg van de gestrande Chinese handysize bulkcarrier Full City.
    • 12 oktober » DSB Bank wordt door De Nederlandsche Bank onder curatele gesteld door toepassing van de noodregeling in de zin van de Wet op het financieel toezicht


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1913 » Duke Dinsmore, Amerikaans autocoureur († 1985)
  • 1914 » Paul Russo, Amerikaans autocoureur († 1976)
  • 1914 » Wim ter Burg, Nederlands componist, kerkmusicus, koordirigent en muziekpedagoog († 1995)
  • 1915 » Harry Morgan, Amerikaans acteur († 2011)
  • 1915 » Leo Vroman, Nederlands dichter († 2014)
  • 1916 » Rinus de Vries, Nederlands voetballer († 2006)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Terpstra

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Terpstra.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Terpstra.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Terpstra (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I120861.php : benaderd 14 januari 2026), "Wubbechiena "Woppie" Terpstra (1915-2009)".