Stamboom Klavers » Harm "Harry" Schonewille (1904-1994)

Persoonlijke gegevens Harm "Harry" Schonewille 


Gezin van Harm "Harry" Schonewille

Hij is getrouwd met Catharine Kirk Cumming.

Zij zijn getrouwd op 16 juli 1954 te Wigan, Lancashire, Engeland, hij was toen 50 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. Hendrick Schonewille  1927-± 2005 
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Harm "Harry" Schonewille?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Harm "Harry" Schonewille

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Harm Schonewille


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. - het boek "Drentse turfgravers in Engeland" door Jan van der Sleen
  2. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 8 juni 1904 lag tussen 8,3 °C en 17,0 °C en was gemiddeld 12,8 °C. Er was 8,0 uur zonneschijn (48%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
    • 4 februari » De stoomtrawler Judith uit Vlaardingen vergaat, 9 doden.
    • 9 februari » Frankrijk en Groot-Brittannië sluiten de Entente cordiale.
    • 3 maart » Keizer Wilhelm II van Duitsland wordt de eerste persoon die een politieke opname maakt met behulp van Thomas Edisons cilinder.
    • 15 juni » Het stoomschip de General Slocum vat vlam in de haven van New York. Meer dan 1000 personen, voornamelijk vrouwen en kinderen uit de wijk Little Germany, laten het leven.
    • 10 augustus » Priesterwijding van Angelo Roncalli in Rome.
    • 15 november » Gillette verwerft patent op het veiligheidsscheermes
  • De temperatuur op 16 juli 1954 lag tussen 8,9 °C en 17,6 °C en was gemiddeld 14,3 °C. Er was 4,1 uur zonneschijn (25%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1954: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,6 miljoen inwoners.
    • 14 januari » De Amerikaanse actrice, Marilyn Monroe treedt in het huwelijk met de honkballer Joe DiMaggio.
    • 16 februari » Koning Boudewijn legt de eerste steen van de Koninklijke Bibliotheek van België.
    • 12 april » Bill Haley en zijn Comets nemen Rock Around the Clock op.
    • 17 mei » Het Amerikaanse Hooggerechtshof geeft een arrest in de zaak Brown vs. The Board of Education waardoor de Amerikaanse middelbare scholen gedesegregeerd worden.
    • 7 oktober » Encycliek Ad Sinarum Gentem van Paus Pius XII aan het Chinese volk over de supranationaliteit van de Kerk.
    • 31 oktober » De Duitse televisiezender Das Erste (Erstes Deutsches Fernsehen) begint met landelijke uitzendingen.
  • De temperatuur op 10 juni 1994 lag tussen 8,0 °C en 14,9 °C en was gemiddeld 11,5 °C. Er was 3,4 mm neerslag gedurende 3,6 uur. Er was 6,8 uur zonneschijn (41%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1994: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,3 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Richard Gonda, Slowaaks autocoureur
    • 15 april » Te Marrakesh wordt de Slotakte getekend van de onderhandelingen in het kader van de Uruguay-ronde van de GATT.
    • 23 juni » President Nelson Mandela van Zuid-Afrika accepteert een verzoek van de Verenigde Naties om te bemiddelen tussen de strijdende partijen in Angola.
    • 21 september » Ontevreden Berbers, een aanzienlijke minderheidsgroep in Algerije, houden een algemene staking en grote protestmarsen.
    • 16 oktober » De bevolking van Finland spreekt zich via een referendum in meerderheid (57 procent) uit voor toetreding tot de Europese Unie.
    • 28 oktober » PSV ontslaat trainer Aad de Mos op staande voet. Kees Rijvers, oud-bondscoach en voormalig trainer van de Eindhovense voetbalclub, neemt voorlopig zijn taken waar.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Schonewille


De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I11894.php : benaderd 1 januari 2026), "Harm "Harry" Schonewille (1904-1994)".