Stamboom Klavers » Gerrit van Goor (1906-)

Persoonlijke gegevens Gerrit van Goor 


Gezin van Gerrit van Goor

Hij is getrouwd met Kaatje Hermina Boertje.

Zij zijn getrouwd op 1 oktober 1927 te Enschede, Overijssel, hij was toen 21 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. Gerrit Jan van Goor  1928-< 2024


Notities over Gerrit van Goor

Beroep: 1927 textielarbeider.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerrit van Goor?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerrit van Goor

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerrit van Goor

Jan van Goor
1835-1890

Gerrit van Goor
1906-????

1927

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. - Chris Werensteijn ((XXXXX@XXXX.XXX))
  2. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 18 juni 1906 lag tussen 13,0 °C en 21,0 °C en was gemiddeld 16,2 °C. Er was 5,7 mm neerslag. Er was 0,6 uur zonneschijn (4%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Het Nederlands Verbond van Vakverenigingen (NVV) wordt opgericht. Henri Polak wordt voorzitter.
    • 15 februari » In Londen wordt de Labour partij opgericht.
    • 2 maart » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Deportivo La Coruña.
    • 15 juni » Aanvaring tussen twee schepen nabij Den Helder, 11 doden.
    • 18 juni » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalbond onder de naam Liga Paraguaya de Fútbol.
    • 10 december » Theodore Roosevelt krijgt de Nobelprijs voor de Vrede.
  • De temperatuur op 1 oktober 1927 lag tussen 8,2 °C en 15,0 °C en was gemiddeld 11,5 °C. Er was 2,2 mm neerslag. Er was 0,6 uur zonneschijn (5%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1927: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,5 miljoen inwoners.
    • 18 mei » In het dorp Bath in Michigan blaast een man zijn boerderij, de plaatselijke lagere school en zijn auto op. 45 mensen, voornamelijk schoolkinderen, komen om het leven.
    • 20 mei » Charles Lindbergh begint aan de eerste non-stop solovlucht over de Atlantische oceaan in zijn toestel Spirit of St. Louis.
    • 20 juni » Paus Pius XI creëert twee nieuwe kardinalen, onder wie de Belgische aartsbisschop van Mechelen Jozef Van Roey.
    • 17 juli » De Luxemburgse wielrenner Nicolas Frantz wint de 21e editie van de Ronde van Frankrijk.
    • 21 juli » Alfredo Binda wordt op de Nürburgring de eerste officiële wereldkampioen wielrennen.
    • 29 juli » Ingebruikname eerste ijzeren long, in New York.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Goor

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Goor.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Goor.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Goor (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I116694.php : benaderd 24 januari 2026), "Gerrit van Goor (1906-)".