Stamboom Klavers » Egbertien Hidding (1914-1966)

Persoonlijke gegevens Egbertien Hidding 


Gezin van Egbertien Hidding

Zij is getrouwd met Hendrik Homan.

Zij zijn getrouwd op 6 mei 1939 te Emmen, Drenthe, zij was toen 24 jaar oud.Bron 3


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)


Notities over Egbertien Hidding

Beroep: 1939 dienstbode.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Egbertien Hidding?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Egbertien Hidding

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Egbertien Hidding

Koop Hidding
1841-1922
Roelof Derks
1857-1932
Jantje Derks
1888-1952

Egbertien Hidding
1914-1966

1939

Hendrik Homan
1915-1977


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 19 mei 1914 lag tussen 8,4 °C en 21,9 °C en was gemiddeld 15,5 °C. Er was 13,6 uur zonneschijn (86%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
    • 7 juni » De Ancona vaart als eerste schip door de sluizen van het Panamakanaal.
    • 30 juni » Gandhi wordt gearresteerd in zijn anti-apartheidsstrijd in Zuid-Afrika.
    • 3 augustus » Duitsland verklaart de oorlog aan Frankrijk en vraagt het neutrale België om doorgang (Von Schlieffenplan). België weigert.
    • 25 augustus » Laatste dag van de Slag der Grenzen tussen Frankrijk en Duitsland.
    • 31 oktober » Begin zware beschietingen rondom het Belgische dorp Wijtschate.
    • 22 november » Brand van de Lakenhallen in Ieper.
  • De temperatuur op 6 mei 1939 lag tussen 7,5 °C en 18,3 °C en was gemiddeld 12,2 °C. Er was 5,4 uur zonneschijn (36%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 25 juli 1939 tot 10 augustus 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn V met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1939: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,7 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Eric Albada Jelgersma, Nederlands ondernemer († 2018)
    • 15 maart » Duitse troepen bezetten Praag, waarna het resterende deel van Tsjechië met weinig weerstand wordt geannexeerd door het Derde Rijk en herbenoemd tot het Protectoraat Bohemen en Moravië. Slowakije heeft zich de dag voordien met de hulp van Hitler onafhankelijk verklaard, waarna het een vazalstaat van nazi-Duitsland wordt.
    • 28 maart » Einde Spaanse Burgeroorlog, generaal Francisco Franco verovert Madrid.
    • 13 juni » Verheffing van de Apostolische Prefectuur Benkoelen in Nederlands-Indië tot Apostolisch vicariaat Palembang.
    • 1 september » Nazi-Duitsland valt Polen binnen bij Westerplatte (Fall Weiss): begin van de Tweede Wereldoorlog.
    • 5 september » Na de Duitse inval in Polen verklaren de VS zich neutraal.
  • De temperatuur op 27 april 1966 lag tussen 8,3 °C en 19,2 °C en was gemiddeld 14,0 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,1 uur. Er was 0,2 uur zonneschijn (1%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 14 april 1965 tot 22 november 1966 was er in Nederland het kabinet Cals met als eerste minister Mr. J.M.L.Th. Cals (KVP).
  • Van 22 november 1966 tot 5 april 1967 was er in Nederland het kabinet Zijlstra met als eerste minister Prof. dr. J. Zijlstra (ARP).
  • In het jaar 1966: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,4 miljoen inwoners.
    • 10 mei » Oprichting van de Chileense voetbalclub Lota Schwager na een fusie tussen Minas Lota en Federico Schwager.
    • 26 mei » Guyana wordt onafhankelijk van het Verenigd Koninkrijk.
    • 26 mei » Oprichting van de Turkse voetbalclub Denizlispor.
    • 14 juli » Richard Speck vermoordt acht verpleegsters in Chicago.
    • 13 augustus » Het Centrale Comité van de Chinese Communistische Partij kondigt de "Culturele Revolutie" aan.
    • 15 oktober » Bisschopswijding van Theodorus Zwartkruis, Nederlands bisschop van Haarlem.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1909 » Nicholas Winton, Brits verzetsstrijder († 2015)
  • 1910 » Nathuram Godse, Indiaas moordenaar van Mahatma Gandhi († 1949)
  • 1912 » Boleslaw Prus (64), Pools schrijver en journalist
  • 1914 » Jan Bonekamp, Nederlands verzetsman († 1944)
  • 1914 » Max Perutz, Oostenrijks biochemicus († 2002)
  • 1918 » Bram Pais, Nederlands-Amerikaans natuurkundige en wetenschapshistoricus († 2000)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Hidding

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hidding.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hidding.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hidding (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I115284.php : benaderd 24 februari 2026), "Egbertien Hidding (1914-1966)".