Stamboom Klavers » Marchien de Blouw (1928-< 2024)

Persoonlijke gegevens Marchien de Blouw 


Gezin van Marchien de Blouw

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Marchien de Blouw?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Marchien de Blouw

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Marchien de Blouw

Ebelina Kost
1879-1960

Marchien de Blouw
1928-< 2024


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 4 oktober 1928 lag tussen 3,6 °C en 14,8 °C en was gemiddeld 8,7 °C. Er was 9,5 uur zonneschijn (83%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1928: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,6 miljoen inwoners.
    • 12 juni » Sanatorium Zonnestraal in Hilversum wordt geopend.
    • 25 juni » Oprichting van de Kroatische voetbalclub NK Inter Zaprešić onder de naam NK Sava.
    • 5 augustus » De eerste marathon van Amsterdam wordt gelopen als onderdeel van de Olympische Zomerspelen 1928.
    • 9 augustus » Tijdens de Olympische Spelen in Amsterdam wint de Nederlandse gymnastiekploeg goud. Zij zijn de eerste Nederlandse vrouwelijke olympische kampioenen.
    • 1 november » In Bergamo wordt het Stadio Atleti Azzurri d'Italia officieel geopend.
    • 22 november » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub Be Quick '28 uit Zwolle.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1927 » Eva Pawlik, Oostenrijks kunstschaatsster († 1983)
  • 1927 » Roberto Bussinello, Italiaans autocoureur († 1999)
  • 1928 » Alvin Toffler, Amerikaans publicist en futuroloog († 2016)
  • 1928 » Bob Scott, Amerikaans autocoureur († 1954)
  • 1928 » James Forman, Amerikaans burgerrechtenleider († 2005)
  • 1928 » Jo Röpcke, Vlaams filmrecensent en televisiepresentator († 2007)

Over de familienaam De Blouw

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Blouw.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Blouw.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Blouw (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I112240.php : benaderd 4 januari 2026), "Marchien de Blouw (1928-< 2024)".