Stamboom Klavers » Jans Hoving (1896-????)

Persoonlijke gegevens Jans Hoving 


Gezin van Jans Hoving

Hij is getrouwd met Aaltje Koerts.

Zij zijn getrouwd op 20 juni 1924 te Beilen, Drenthe, hij was toen 27 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. Berend Hoving  1924-1946
  2. Jacob Hoving  1926-< 2024
  3. Albertje Hoving  1928-< 2024
  4. (Niet openbaar)


Notities over Jans Hoving

Beroep: 1924-1946 landbouwer.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jans Hoving?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jans Hoving

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jans Hoving

Berend Hoving
± 1865-1941
Albertje Koers
± 1868-1941

Jans Hoving
1896-????

1924

Aaltje Koerts
1903-????

Berend Hoving
1924-1946
Jacob Hoving
1926-< 2024
Albertje Hoving
1928-< 2024

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. - www.AlleDrenten.nl - aktenummer 38

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 12 juli 1896 lag rond de 18,1 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 74%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1896: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 9 februari » Het eerste WK kunstschaatsen (alleen voor mannen) vindt plaats in Sint-Petersburg in Rusland.
    • 28 maart » Première van de opera Andrea Chénier
    • 5 april » Opening van de eerste moderne Olympische Spelen in Athene, Griekenland. Zie ook 6 april.
    • 12 augustus » Voetbalclub Willem II wordt opgericht in Tilburg.
    • 27 augustus » Engels-Zanzibarese Oorlog, kortste oorlog uit de geschiedenis, Zanzibar capituleerde na 38 minuten.
    • 3 december » Herman Hollerith richt de Tabulating Machine Company op, een voorloper van IBM.
  • De temperatuur op 20 juni 1924 lag tussen 10,4 °C en 21,4 °C en was gemiddeld 15,5 °C. Er was 6,0 mm neerslag. Er was 2,1 uur zonneschijn (13%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1924: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,2 miljoen inwoners.
    • 24 januari » Sint-Petersburg wordt hernoemd tot Leningrad.
    • 7 juli » Tijdens de Olympische Zomerspelen in Parijs wint de Britse atleet Harold Abrahams goud op de 100 meter.
    • 6 september » Mislukte aanslag op de Italiaanse fascistenleider Mussolini.
    • 9 oktober » Opening van stadion Soldier Field in de Amerikaanse stad Chicago.
    • 1 november » Oprichting van de rooms-katholieke Apostolische administratie Estland.
    • 24 november » De H-NACC arriveert in Batavia; de eerste intercontinentale commerciële vlucht is een feit.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Hoving

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hoving.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hoving.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hoving (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I109859.php : benaderd 4 maart 2026), "Jans Hoving (1896-????)".